2023-06-11 - Spektakl Między łóżkami - 155008 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Między łóżkami
spektakl komediowy

Kiedy: 2023-06-11, godzina 17:00:00
Gdzie: Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska, ul. Andrzeja Szwalbego 6
Bilety od: 120zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Sześć pokojów i sześć par, które różnią się od siebie absolutnie wszystkim. Sporo wzruszeń, jeszcze więcej śmiechu, a w centrum tego wszystkiego - łóżko!

Para 50-latków godzi się uprawiać seks na antenie radiowej, włamywacz zawodowiec spotyka księgowego amatora, starzejąca się gwiazda rocka trafia na młodocianą fankę pragnącą przeżyć z nim swój pierwszy raz, a szef klubu go-go musi zwolnić nieudolną striptizerkę... Wszystko to dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach. "Między łóżkami" to inteligentna komedia Norma Fostera, przedstawiających zabawne i wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. W sumie na scenie zobaczymy 15 postaci granych brawurowo przez piątkę znakomitych aktorów. Doskonała zabawa, ale również refleksja i wzruszenie. Po prostu dobry teatr.

Obsada:
Katarzyna Skrzynecka/Joanna Kurowska
Katarzyna Ankudowicz/Maria Niklińska/Karolina Sawka
Artur Barciś
Lesław Żurek/Robert Majewski
Radosław Pazura


Czas trwania: 2:30 minut godziny z przerwą


Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Katarzyna Skrzynecka/Joanna Kurowska, Katarzyna Ankudowicz/Maria Niklińska/Paulina Gałązka i inni

O artyście

Wyobraźcie sobie, że tak kochacie swoje dziecko, że... Wyobraźcie sobie, że na łożu śmierci może być bardzo zabawnie. Wyobraźcie sobie, że złodziej chce żeby go złapała policja. Wyobraźcie sobie, że ekscentryczna gwiazda rocka jest zwyklejsza od Was samych. Wyobraźcie sobie, że nieudolna striptiserka wzruszy Was do łez. Wyobraźcie sobie, że miłość... Nie, nie wyobrażajcie sobie tego wszystkiego. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu