2024-09-29 - Spektakl Miła para kupi mieszkanie za gotówkę - spektakl improwizowany dla młodzieży (16+) i dorosłych - 341414 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Miła para kupi mieszkanie za gotówkę - spektakl improwizowany dla młodzieży (16+) i dorosłych

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Miła para kupi mieszkanie za gotówkę - spektakl improwizowany dla młodzieży (16+) i dorosłych 341414
Kiedy: 2024-09-29, godzina 19:00:00
Gdzie: Warszawa, Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr, ul. Rzymowskiego 32
Bilety od: 35.00zł

Kup Bilety do teatru
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

sala: Broadway
wstęp: 35 zł, kup bilet online lub w DK Kadr

Nareszcie wrzesień! Koniec ze słońcem, odpoczynkiem i wolnym czasem. Stop! Dzieci wracają do szkoły, a studenci przybywają na Mokotów. Gdzie znajdą swoje miejsce? Kto ich ugości? Czy dostąpią zaszczytu i poznają tajne grupy mieszkaniowe Starego Mokotowa, czy trafią na Siekierki?

Zapraszamy na rozpoczęcie CZWARTEGO sezonu mokotowskich awantur. We wrześniu podsumujemy Wasze letnie animozje i sprawdzimy, czym żyjecie na początku roku szkolnego.

Omówimy kluczowe awantury i lokalne absurdy, a one staną się inspiracją do improwizowanych scen. To wydarzenie komediowe łączące spektakl z interakcją z publicznością – spoglądamy na lokalne problemy z przymrużeniem oka i przypominamy najbardziej spektakularne dramy. Ale też dla równowagi – chwile, w których mokotowski Facebook był krainą życzliwości i miłości. A co zobaczycie na scenie? Kulisy lokalnych kłótni, dalsze perypetie bohaterów albo alternatywne rozwiązania dla zgłaszanych problemów. Admini i adminki mokotowskich grup – ten wieczór może ukoić Wasze nerwy. Hejterzy i nerwowi dyskutanci – strzeżcie się!

Przegląd mokotowskich awantur przygotują improwizatorzy i improwizatorki z Kolektywu Śmiesznie. Korzystają z wielu sztuk, od stand-up’u po improwizację. Kochają absurd z wzajemnością. Bawią stołeczną publiczność od 10 lat.

Do zespołu należą: Piotr Gasik, Ewa Gryczon, Maciej Kaczyński, Martyna Kowalska, Aleksandra Markowska, Agnieszka Matan, Joanna Pawluśkiewicz, Agata Rozbicka i Grzegorz Uzdański.

Czas trwania wydarzenia: 60 – 80 minut

Kup Bilety do teatru Plakat Miła para kupi mieszkanie za gotówkę - spektakl improwizowany dla młodzieży (16+) i dorosłych 341414

Znajdź nocleg w pobliżu