2024-03-01 - Film Mini Maraton: Diuna - 262805 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńFilm - Mini Maraton: Diuna
Mini Maraton: Diuna

Plakat Mini Maraton: Diuna 262805
Kiedy: 2024-03-01, godzina 21:30:00
Gdzie: Pabianice, Kino Teatr Tomi, ul. Gdańska 4
Bilety od: 29zł

Kup Bilety do kina Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Mini Maraton: Diuna
1.03.2024 godz. 21:30
Ceny biletów 29 zł w przedsprzedaży, 35 zł od dwóch dni przed seansem.

DIUNA
Film "Diuna" opowiada historię niezwykłej, pełnej przygód i emocji podróży Paula Atreidesa. Temu genialnemu i utalentowanemu młodemu człowiekowi pisane jest wspaniałe przeznaczenie, którego on sam nie jest w stanie pojąć. Najpierw jednak Paul musi się udać na najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie, żeby ratować rodzinę i rodaków. Na planecie wybucha zażarty konflikt o dostęp do niewystępującej nigdzie indziej, najcenniejszej ze znanych substancji. Wyzwala ona w ludziach ich największy potencjał. Ale wojnę przetrwają tylko ci, którzy pokonają swój strach.

DIUNA: CZĘŚĆ DRUGA
"Diuna: Część druga" ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

Rok: 2024
Ograniczenia: b.o
Reżyser: Denis Villeneuve
Obsada: Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Zendaya

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do kina Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Pokaz filmowy

Plakat Mini Maraton: Diuna 262805

O artyście

Film "Diuna" opowiada historię niezwykłej, pełnej przygód i emocji podróży Paula Atreidesa. Temu genialnemu i utalentowanemu młodemu człowiekowi pisane jest wspaniałe przeznaczenie, którego on sam nie jest w stanie pojąć. Najpierw jednak Paul musi się udać na najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie, żeby ratować rodzinę i rodaków. Na planecie wybucha zażarty konflikt o dostęp do niewystępującej nigdzie indziej, najcenniejszej ze znanych substancji. Wyzwala ona w ludziach ich największy potencjał. Ale wojnę przetrwają tylko ci, którzy pokonają swój strach. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do kina Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu