2023-04-23 - Spektakl Mistrz i Małgorzata - 154290 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Mistrz i Małgorzata
Rockowy Teatr

Kiedy: 2023-04-23, godzina 17:00:00
Gdzie: Łódź, ARTKOMBINAT Scena Monopolis, ul. Kopcińskiego 62a
Bilety od: 75zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

"Mistrz i Małgorzata. Rockowy Teatr" in pariete M. Bułhakow to kolejna, po kultowym spektaklu muzycznym "Łajza", realizacja teatralna braci Pachulskich. Twórcy "Łajzy" zaprezentują "Mistrza i Małgorzatę" na deskach Sceny Artkombinat w łódzkim Monopolis w sposób, w jaki nikt dotychczas tego nie uczynił. Unikalna adaptacja w formie łączącej teatr dramatyczny i blues-rock-operę, premierowa muzyka grana na żywo, opowieść o Miłości i Sztuce w zderzeniu z komunizmem, o wolności, wierności i zdradzie, wreszcie o dealu medycyny i władzy totalitarnej. Ale i o mistycznej głębi ludzkiego życia. Normalsi zaprosili do scenicznej pracy nad arcydziełem Bułhakowa znakomitych łódzkich artystów - aktorów i muzyków. 


Już dziś gorąco zapraszamy na "Mistrza i Małgorzatę" w reżyserii Marka Kasprzyka do teatru Artkombinat Scena Monopolis w Łodzi!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Różni Aktorzy

O artyście

"Mistrz i Małgorzata Rockowy teatr" in pariete M. Bułhakow to kolejna, po kultowym spektaklu muzycznym "Łajza", realizacja teatralna braci Pachulskich. Twórcy "Łajzy" zaprezentują "Mistrza i Małgorzatę" na deskach Sceny Monopolis w sposób, w jaki nikt dotychczas tego nie uczynił. Unikalna adaptacja w formie łączącej teatr dramatyczny i blues - rock - operę, premierowa muzyka grana na żywo, opowieść o Miłości i Sztuce w zderzeniu z komunizmem, o wolności, wierności i zdradzie, wreszcie o dealu medycyny i władzy totalitarnej. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu