2024-11-15 - Spektakl Mój Boski Rozwód - 341961 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Mój Boski Rozwód
Aneta Todorczuk i Prozak

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Mój Boski Rozwód 341961
Kiedy: 2024-11-15, godzina 19:00:00
Gdzie: Łódź, ARTKOMBINAT Scena Monopolis, ul. Kopcińskiego 62a
Bilety od: 80zł

Kup Bilety do teatru
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Mąż właśnie odszedł do młodszej. Córka wyprowadziła się do chłopaka. Matka woli oglądać "Milionerów, niż słuchać twoich lamentów, a jedyną radą jaką w tej sytuacji usłyszałaś od "przyjaciółki" to - Schudnij! No żesz!... Co ci zostało? Tylko ukochany Prozaczek. I wcale nie chodzi o cudowną tabletkę na wszystkie bóle tego świata, a o jedyną, najukochańszą czterołapą pociechę. Psinę o tym wdzięcznym imieniu. Angela i Prozak to ludzko-psia cudownie zgrana para, która opowie historię pełną humoru, śmiechu, łez i muzyki. Historię rozwodu i budowania życia na nowo. Historię, w której przejrzeć będziecie się mogli jak w krzywym zwierciadle, pozwalając sobie z dystansem podsumować własne życiowe wtopy i sukcesy. Waleczno-emocjonalna Angela i stoicko-kudłaty Prozak przez ponad godzinę poprowadzą Was ścieżkami historii swojego życia, nie szczędząc przy tym sporej porcji autorefleksji okraszonej wzruszeniem i radością.


"Mój boski rozwód" - ta słodko-gorzka opowieść, ze świetnymi kawałkami muzyczno-wokalnym, z pewnością podziała na Was jak emocjonalny plaster i cudowne przytulenie, którego tak często potrzebujemy w naszym życiu. Piosenki do spektaklu napisali zespół wespół Aneta Todorczuk i Michał Lamża. Aneta Todorczuk debiutuje w roli autorki tekstów. Jeśli chcecie zobaczyć Bridget Jones 10 lat po jej perypetiach uczuciowych, to koniecznie musicie wpaść na spektakl "Mój boski rozwód" Geraldine Aron w reżyserii Anny Gryszkówny, z Anetą Todorczuk i Prozakiem na scenie. Historia nadziei, rozpaczy, walki o siebie, radości i miłości. Czegóż więcej chcieć?!

Data premiery: 30.09.2023 

Czas trwania: 80 min


Występują: Aneta Todorczuk - Angela

Twórcy:
Autorka: Geraldine Aron
Tłumaczenie: Anna Wołek, Krystyna Podleska
Reżyseria: Anna Gryszkówna
Asystentka reżysera: Marta Jachnik
Muzyka: Michał Lamża
Teksty piosenek: Aneta Todorczuk
Reżyseria światła: Marta Jachnik
Scenografia i kostiumy: Marta Jachnik
Zdjęcie do plakatu: Paulina Holtz
Projekt plakatu: Karol Formela

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Różni artyści

Plakat Mój Boski Rozwód 341961

O artyście

"Mój boski rozwód" to sztuka skrząca się celnymi puentami i dowcipnymi spostrzeżeniami na temat relacji damsko-męskich. Pełna humoru, ciepła i życiowej mądrości opowieść o przemijaniu i radości życia, o tęsknotach i lękach, które - od wieków przypisywane kobietom - może wcale nie są wyłącznie kobiece?... Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu