2023-04-22 - Koncert Music Of Buena Vista: Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz feat. Yaremi Kordos - 154841 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Music Of Buena Vista: Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz feat. Yaremi Kordos

Kiedy: 2023-04-22, godzina 20:00:00
Gdzie: Łódź, Klub Scenografia, ul. Zachodnia 81/83
Bilety od: 70.00zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Projekt ?Music of Buena Vista " jest kolaboracją między zespołem ?Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz" oraz gwiazdą kubańskiej piosenki Yaremi de las Mercedes Kordos.
Spektakl muzyczny jest podróżą przez wszystkie odcienie i style muzyki kubańskiej od afrykańskich korzeni aż do fuzji muzyki karaibskiej z muzyką jazzową i nowoczesną.
Yaremi jest jedna z niewielu artystek, które miały okazję współpracować z rdzennym projektem ?Buena Vista Social Club" jak również z wieloma legendami muzyki Kubańskiej.
?Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz" jest zespołem jazzowym mocno inspirowanym wpływami latynoskimi, afrykańskimi oraz słowiańskimi. Formacja ma na koncie 2 albumy płytowe oraz wiele nagród na festiwalach jazzowych w Polsce i za granicą. Słuchacze "zabrani" będą podczas koncertu w małą podróż na Kubę, oraz prowokowani do ciągłej interakcji muzyczno tanecznej, aby wyzwolić się artystycznie i odczuwać wspólnie najgorętsze rytmy świata na najwyższym poziomie.
Skład zespołu:
Vocal: Yaremi de las Mercedes Kordos
Piano: Paweł Kukuła
Bass: Roland Abreu
Sax: Taras Backowsky
Drums: Dominik Jaske

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu