2024-09-22 - Koncert Myslovitz - 25 lat miłości w czasach popkultury - część druga - 263022 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńKoncert - Myslovitz - 25 lat miłości w czasach popkultury - część druga

Plakat Myslovitz - 25 lat miłości w czasach popkultury - część druga 263022
Kiedy: 2024-09-22, godzina 19:00:00
Gdzie: Częstochowa, Filharmonia Częstochowska, ul. T.W. Wilsona 16
Bilety od: 129.00zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Zapraszamy na niezapomniane koncerty zespołu Myslovitz z okazji jubileuszu 25-lecia ikonicznego albumu „Miłość w czasach popkultury”. To wyjątkowa okazja do przypomnienia sobie tej wybitnej płyty, która na stałe wpisała się w historię polskiej muzyki rockowej.

W 1999 roku świat usłyszał album, który wywindował zespół Myslovitz na szczyty popularności zarówno w kraju, jak i za granicą. Przeboje, takie jak „Długość dźwięku samotności”, „Chłopcy”, „Dla ciebie”, „Kraków” czy „My”, stały się nieodłączną częścią muzycznej kultury.

W 2024 roku album zostanie wznowiony z oryginalną okładką autorstwa Ryszarda Horowitza, a zespół Myslovitz wyruszy w trasę koncertową. Podczas występów zespół zagra cały album „Miłość w czasach popkultury”, a także nowości i inne ważne utwory. Dołączcie do nas na koncertach w ramach trasy „25 lat Miłości w czasach popkultury”. Czekają nas niezapomniane chwile muzycznych wspomnień!

Dla fanów Myslovitz to podróż sentymentalna, a dla nowego pokolenia – możliwość odkrycia i docenienia tych niezwykłych kompozycji. Teksty z albumu, choć niełatwe i głęboko osadzone w literaturze, stały się integralną częścią polskiej kultury muzycznej i literackiej.

UWAGA! Zapraszamy na DRUGĄ CZĘŚĆ TRASY! W związku z ogromnym zainteresowaniem koncertami Myslovitz "25 lat miłości w czasach popkultury" rozszerzamy trasę o dodatkowe miasta.

Wszystkich zainteresowanych, którzy nie mają jeszcze swoich biletów, zapraszamy do zapoznania się z repertuarem koncertów "Myslovitz - 25 lat miłości w czasach popkultury – część druga".

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią:

Plakat Myslovitz - 25 lat miłości w czasach popkultury - część druga 263022

O artyście

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu