2024-09-27 - Spektakl Nerwica Natręctw - 318255 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Nerwica Natręctw
Zwariowana komedia w gwiazdorskiej obsadzie

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Nerwica Natręctw 318255
Kiedy: 2024-09-27, godzina 17:30:00
Gdzie: Katowice, MCK - Sala Audytoryjna, Plac Sławika i Antalla 1
Bilety od: 120zł

Kup Bilety do teatru
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. "Nerwica natręctw" to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem. Zapraszamy na niezwykłą komedię Teatru Gudejko, który stoi za takimi przebojami jak "Goło i wesoło", "Między łóżkami" i "Berek, czyli upiór w moherze".

W poczekalni u genialnego psychiatry zawsze jest ciekawie. Jego pacjenci to osoby zmagające się z takimi problemami jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Tourette'a), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palilalia), niemożność stanięcia na linii czy tytułowa nerwica natręctw. Już na co dzień bywa bardzo zabawnie. A co może się wydarzyć, kiedy z powodu absencji lekarza pacjenci zaczynają leczyć się sami? Odpowiedź poznają Państwo w trakcie tego komicznego spektaklu!

Obsada:
Karolina Sawka
Jowita Budnik
Katarzyna Herman / Katarzyna Ankudowicz
Artur Barciś / Maciej Wierzbicki
Zdzisław Wardejn
Kamil Kula / Damian Kulec

Spektakl od 18. roku życia.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Karolina Sawka, Jowita Budnik, Katarzyna Herman/Katarzyna Ankudowicz/Małgorzata Rudzka i inni

Plakat Nerwica Natręctw 318255

O artyście

Nie od dziś wiadomo, że jeśli szukamy dużej dawki dobrego humoru i przepisu na doskonałą rozrywkę, warto sięgnąć po komedię "Nerwica natręctw" - sztuka autorstwa Laurenta Baffie w reżyserii Artura Barcisia to lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach. Gdy w poczekalni u genialnego psychiatry spotyka się kilkoro pacjentów zawsze jest ciekawie. Tym bardziej, jeśli są to osoby cierpiące na takie fobie jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Touretta), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palialia), niemożność stanięcia na linii, czy tytułowa nerwica natręctw. A gdy z powodu niekończącej się absencji lekarza pacjenci zaczynają się leczyć sami, zapowiada się prawdziwa jazda... Będzie zabawnie! Prawdopodobnie od 18 roku życia Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu