2023-09-01 - Spektakl Nerwica Natręctw - 177397 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Nerwica Natręctw
Zwariowana komedia w gwiazdorskiej obsadzie

Kiedy: 2023-09-01, godzina 20:00:00
Gdzie: Kraków, Teatr im. J. Słowackiego, plac Świętego Ducha 1
Bilety od: 150zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. "Nerwica natręctw" to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem.  


W poczekalni u genialnego psychiatry zawsze jest ciekawie. Jego pacjenci to osoby zmagające się z takimi problemami jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Tourette'a), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palilalia), niemożność stanięcia na linii czy tytułowa nerwica natręctw. Już na co dzień bywa bardzo zabawnie. A co może się wydarzyć, kiedy z powodu absencji lekarza pacjenci zaczynają leczyć się sami? Odpowiedź poznają Państwo w trakcie tego komicznego spektaklu!

Obsada:
Karolina Sawka
Jowita Budnik
Katarzyna Herman/Katarzyna Ankudowicz/Małgorzata Rudzka
Artur Barciś/Andrzej Zieliński
Zdzisław Wardejn
Rafał Królikowski

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Karolina Sawka, Jowita Budnik, Katarzyna Herman/Katarzyna Ankudowicz/Małgorzata Rudzka i inni

O artyście

Nie od dziś wiadomo, że jeśli szukamy dużej dawki dobrego humoru i przepisu na doskonałą rozrywkę, warto sięgnąć po komedię "Nerwica natręctw" - sztuka autorstwa Laurenta Baffie w reżyserii Artura Barcisia to lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach. Gdy w poczekalni u genialnego psychiatry spotyka się kilkoro pacjentów zawsze jest ciekawie. Tym bardziej, jeśli są to osoby cierpiące na takie fobie jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Touretta), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palialia), niemożność stanięcia na linii, czy tytułowa nerwica natręctw. A gdy z powodu niekończącej się absencji lekarza pacjenci zaczynają się leczyć sami, zapowiada się prawdziwa jazda... Będzie zabawnie! Prawdopodobnie od 18 roku życia Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu

Gdzie są najbliższe Spektakle Nerwica Natręctw?

Jakie są najbliższe wydarzenia Kraków?