2024-11-02 - Spektakl Nienasyceni - 318270 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Nienasyceni
Premiera 2024 - V. Aleksander, O. Bołądź, P. Chruściel, M. Lamparska, M. Zakościelny, B. Topa, Piotr Witkowski, Robert Gulaczyk, Jakub Sasak

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Nienasyceni 318270
Kiedy: 2024-11-02, godzina 16:00:00
Gdzie: Poznań, Collegium Da Vinci - Aula Artis, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10
Bilety od: 110zł

Kup Bilety do teatru
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Nienasyceni (tytuł oryginalny: "It's just sex") to kolejna artystyczna propozycja Garnizonu Sztuki - teatru pozytywnych emocji. Spektakl Nienasyceni, w reżyserii Anity Sokołowskiej, powstał na podstawie tekstu amerykańskiego dramaturga Jeffa Goulda "It's just sex".

Nienasyceni to pełen emocji, prowokujący do myślenia komediodramat, który żadnego widza nie pozostawi obojętnym. To inne spojrzenie na miłość, wierność, pożądanie, relacje i komunikację w związku. To spektakl o sztuce bycia razem, o tym, czego potrzebuje związek, aby po latach nie tylko przetrwać, ale też rozkwitać.

To miał być wieczór pełen relaksu i dobrej zabawy, bo jak śpiewa klasyk "gdy nie ma w domu dzieci, to jesteśmy niegrzeczni". Tymczasem, gdy alkohol płynie strumieniami, problemy i tajemnice wychodzą na jaw, wzajemne zaufanie zostaje wystawione na próbę, a granice przekroczone. Niewinna impreza zamienia się w spotkanie pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji, które na zawsze zmieni życie trzech par przyjaciół. Jaki będzie finał tego wieczoru? Sami jesteśmy ciekawi.

Obsada:
Kelly- Vanessa Aleksander
Lisy - Olga Bołądź / Paulina Chruściel
Joan - Magdalena Lamparska
Greg - Maciej Zakościelny / Bartłomiej Topa
Phil - Piotr Witkowski / Robert Gulaczyk
Carl - Jakub Sasak
 
Reżyseria: Anita Sokołowska
Autor "It's just sex": Jeff Gould
Tłumaczenie: Lesław Żurek
Autor muzyki: Krzysztof Kaliski
Scenografia: Marcin Chlanda
Plastyka ruchu: Magdalena Jędra

Produkcja: Teatr Garnizon Sztuki

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Vanessa Aleksander, Olga Bołądź / Paulina Chruściel, Magdalena Lamparska, Jakub Sasak i inni

Plakat Nienasyceni 318270

O artyście

Nienasyceni to pełen emocji, prowokujący do myślenia komediodramat, który żadnego widza nie pozostawi obojętnym. To inne spojrzenie na miłość, wierność, pożądanie, relacje i komunikację w związku. To spektakl o sztuce bycia razem, o tym, czego potrzebuje związek, aby po latach nie tylko przetrwać, ale też rozkwitać. To miał być wieczór pełen relaksu i dobrej zabawy, bo jak śpiewa klasyk "gdy nie ma w domu dzieci, to jesteśmy niegrzeczni". Tymczasem, gdy alkohol płynie strumieniami, problemy i tajemnice wychodzą na jaw, wzajemne zaufanie zostaje wystawione na próbę, a granice przekroczone. Niewinna impreza zamienia się w spotkanie pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji, które na zawsze zmieni życie trzech par przyjaciół. Jaki będzie finał tego wieczoru? Sami jesteśmy ciekawi. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu