2023-05-29 - Spektakl Niespodziewany Powrót - 154733 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Niespodziewany Powrót
Niespodziewany Powrót

Kiedy: 2023-05-29, godzina 19:00:00
Gdzie: Łódź, Teatr Muzyczny, ul. Północna 47/51
Bilety od: 90zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Gąszcz różnych wątków, które splatają się w wyśmienity spektakl - to właśnie Niespodziewany powrót. Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie - na scenie Olbrychski i Karolak - to doskonała rozrywka teatralna dla wymagającej widowni.

W Niespodziewanym powrocie Daniel Olbrychski wciela się w postać aktora, który ma zagrać króla Leara. Szczególna trema i wielkie nadzieje związane z podjęciem tak dużego aktorskiego wyzwania nie są Olbrychskiemu obce. W końcu sam mierzył się z nimi, kiedy grał główne role w spektaklach Szekspira. Tłem dla aktorskich rozterek są skomplikowane relacje rodzinne - kłopoty z partnerami, rodzicami i dziećmi, które niezwykle bawią, jeśli tylko nas nie dotyczą! Ważną postacią jest zwłaszcza syn głównego bohatera - w tej roli doskonale znany publiczności z wielu produkcji telewizyjnych i kinowych Tomasz Karolak. Aktor o dużym talencie komediowym z wejściem w postać też nie będzie miał problemu - w końcu synem jest od urodzenia!

Dokąd zabrną te wszystkie wątki? Jak będzie się układać relacja ojca z synem? Jest tylko jeden sposób, by przekonać się o tym wszystkim - trzeba się wybrać do teatru!

Obsada:
Daniel Olbrychski
Tomasz Karolak

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Tomasz Karolak, Daniel Olbrychski

O artyście

?Niespodziewany powrót? to sztuka, za którą autor otrzymał wiele prestiżowych francuskich nagród, a wiadomo, że gdzie jak gdzie, ale w ojczyźnie Moliera na komedii się znają! W ?Niespodziewanym powrocie? przeplatają się wątki rodzinne ? a czy jest coś bardziej zabawnego niż kłopoty z partnerami, rodzicami i dziećmi, które przydarzają się innym ? z rozterkami szekspirowskiego Króla Leara, a te z kolei, z tremą i nadziejami aktora, który tegoż Leara ma zagrać w Teatrze Narodowym. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu

Gdzie są najbliższe Spektakle Niespodziewany Powrót?

Jakie są najbliższe wydarzenia Łódź?