2024-04-09 - Inne No i Fajnie - Teatr Impro - 304417 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - No i Fajnie - Teatr Impro
Pokaz powarsztatowy - Gry Impro P1

Plakat No i Fajnie - Teatr Impro 304417
Kiedy: 2024-04-09, godzina 20:00:00
Gdzie: Gdańsk, INDEX Klubokawiarnia & Whisky Lounge, Polanki 66

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

Inne No i Fajnie - Teatr Impro Gdańsk 2024-04-28
Spotkanie podróżnicze z BEKĄ: Na jedwabnym szalku - Uzbekistan naszymi oczami | PREMIERA
Bilety Więcej

O wydarzeniu

Zapraszamy na pokaz powarsztatowy po kursie impro poziomu pierwszego prowadzonego przez Leszka Ludwickiego. P1 to kolejny po zerówce 3 miesięczny kurs, na którym kursanci poznają zasady krótkich form - gier impro. Przyjdź i zobacz co można pokazać po pół roku intensywnej pracy, która jest jednocześnie relaksem i zabawą. No i zobacz jak Twoje słowa materializują się na scenie, bo to z Twoich sugestii powstaną sceny i historie, które stworzą kursanci!

Bilety 10 PLN


Teatr Improv to młoda dynamicznie rozwijająca się sztuka na styku kabaretu i teatru. Komedia tworzona na żywo i z udziałem publiczności - to po prostu trzeba zobaczyć. Spektakle są całkowicie improwizowane co nadaje im niepowtarzalnego charakteru.

Bilety do nabycia na: tej stronie

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią: Aktorzy No i Fajnie Teatru Impro

Plakat No i Fajnie - Teatr Impro 304417

O artyście

Chcesz zobaczyć jak wygląda życie na statku kosmicznym? A może interesuje Cię to co się dzieje w kąciku muzycznym w Familiadzie? Albo chcesz poznać alternatywne zakończenie Władcy Pierścieni? Nic prostszego, przyjdź, rzuć sugestię, zapnij pasy i patrz jak słowo staje się komedią! Wieczór Komedii Improwizowanej to show produkcji No i Fajnie - Teatru Impro. Komediowe gry improwizowane znane z takich amerykańskich show jak "Whose line is it anyway" czy "Improv-a-Ganza", oraz autorskie formy przygotowane specjalnie dla polskiego widza! Jakby tego było mało, Wy jako publiczność będziecie współtworzyć to wydarzenie - wszystkie gry będą grane do Waszych sugestii, o które zostaniecie poproszeni przed każdą grą. Będziecie świadkami tego, jak Wasze wypowiedziane sugestie-inpsiracje na żywo zamieniają się w komediowe sceny. Bilety do nabycia na: