2024-04-15 - NutkoSfera - CeZik dzieciom - 154937 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


- NutkoSfera - CeZik dzieciom

Kiedy: 2024-04-15, godzina 18:00:00
Gdzie: Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK, al. Jana Pawła II 232
Bilety od: 70.00zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

?Joł, joł Jowisz!? ? tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego...

Aby poznać lepiej duże i ?Małe ciała niebieskie? oraz dowiedzieć się, czemu samolot lata, statek pływa, Słońce świeci a głowa myśli, spotkaj się z nami podczas wyjątkowego koncertu. Zabierz ze sobą uśmiech i dołącz do wspólnej zabawy!

Nutkosfera to projekt pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta od dziecka (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory na kanałach You Tube ?CeZik? oraz ?KlejNuty? opublikował kilkadziesiąt filmów. Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilkadziesiąt milionów razy. Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 330 milionów odsłon, co sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci.

Cztery lata temu CeZik zmienił obrany kurs. Od tego czasu tworzy kanał internetowy dla dzieci ? NutkoSfera, gdzie najpopularniejszy jego klip ?W Układzie Słonecznym? ma ponad 70 milionów wyświetleń? i wiosną 2021 roku otrzymał status Platynowej Płyty!!! NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Kanał NutkoSfera ma już ponad 200 milionów wyświetleń i nadal pędzi niczym ?Pociąg Elektryczny?.

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu