2024-06-09 - Spektakl Oddam żonę w dobre ręce - 304516 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Oddam żonę w dobre ręce
Oddam żonę w dobre ręce

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Oddam żonę w dobre ręce 304516
Kiedy: 2024-06-09, godzina 16:00:00
Gdzie: Katowice, Teatr Żelazny, Ul. Gliwicka 148a

Kup Bilety do teatru
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Człowiek sukcesu i  materialista oraz niedopasowany, wieczny pechowiec stojący nad przepaścią, a także wyjątkowa kobieta, będąca kolejno żoną jednego i drugiego to bohaterowie najnowszej premiery w Teatrze Żelaznym. Jeśli dodamy do tego piekielnie zabawne, miejscami absurdalne  i niepozbawione refleksji dialogi w stylu komedii bulwarowej, świetnie zawiązaną intrygę niczym w amerykańskim kinie oraz autora, który jest jednym ze scenarzystów legendarnej, nagrodzonej Oskarem "Tootsie" z Dustinem Hoffmanem w roli głównej, mamy przepis na komedię roku!

Oto po latach spotykają się dawni koledzy ze szkoły, w idealnym momencie na zmiany w życiu każdego z nich. Komizm sytuacyjny oraz postaci odgrywanych przez znanych z desek teatralnych Piotra Wiśniewskiego i Jacka L. Zawady bawią do rozpuku, a całość to lekka komedia w najlepszym wydaniu z trójkątem miłosnym, intrygą, zdradą, podlane ironicznym sosem wyśmiewanych przyzwyczajeń.

Autor:
Murray Schisgal, na podstawie "Sie kochamy"

Reżyseria:
Marta Marzęcka-Wiśniewska

Opracowanie muzyczne:
Marta Skóra

Scenografia:
Piotr Wiśniewski

Występują:
Magdalena Bocianowska
Piotr Wiśniewski
Jacek L. Zawada

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Magdalena Bocianowska, Piotr Wiśniewski, Jacek L. Zawada

Plakat Oddam żonę w dobre ręce 304516

O artyście

Człowiek sukcesu i materialista oraz niedopasowany, wieczny pechowiec stojący nad przepaścią, a także wyjątkowa kobieta, będąca kolejno żoną jednego i drugiego to bohaterowie najnowszej premiery w Teatrze Żelaznym. Jeśli dodamy do tego piekielnie zabawne, miejscami absurdalne i niepozbawione refleksji dialogi w stylu komedii bulwarowej, świetnie zawiązaną intrygę niczym w amerykańskim kinie oraz autora, który jest jednym ze scenarzystów legendarnej, nagrodzonej Oskarem "Tootsie" z Dustinem Hoffmanem w roli głównej, mamy przepis na komedię roku! Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu