2024-02-05 - Spektakl Okno na parlament - 209277 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Okno na parlament
premierowa komedia Och Teatru w reżyserii Krystyny Jandy

Plakat Okno na parlament 209277
Kiedy: 2024-02-05, godzina 17:00:00
Gdzie: Poznań, Teatr Wielki, ul. Aleksandra Fredry 9
Bilety od: 70zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Nowa, wyjątkowa farsa w reżyserii Krystyny Jandy to prawdziwa uczta teatralna, która bawi do łez! Produkcja Och-Teatru na podstawie wybitnego tekstu Raya Cooneya przeniesie Was w świat romansów, brawurowej akcji i wielkiej intrygi!
Prawicowy parlamentarzysta zaplątuje się w skomplikowany romans z sekretarką lewicy w czasie, gdy jego rząd boryka się z kryzysem. Sytuacji nie ułatwiają zazdrośni małżonkowie, zaaferowani pracownicy hotelu i przeciwnicy polityczni, którzy budują kolejne piętra piramidalnych zwrotów i niespodzianek! Przygotuj się na wieczór pełen rozrywki, w którym polityczne intrygi splotą się z miłosnymi perypetiami, a wszystko to zostanie okraszone mistrzowskim poczuciem humoru. "Okno na parlament" to komedia mistrza farsy Raya Cooneya, twórcy takich przebojów jak "Mayday", "Mayday 2" czy "Wszystko w rodzinie". Obsada tego spektaklu to prawdziwa gratka dla widzów - doświadczeni aktorzy wykreują postacie, które na pewno nie pozostawią nikogo obojętnym. Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety na spektakl "Okno na parlament".


Obsada:
Sandra Korzeniak
Lidia Sadowa
Aleksandra Szwed
Weronika Warchoł
Tomasz Drabek
Mirosław Kropielnicki
Sławomir Pacek
Krystian Pesta
Krzysztof Stelmaszyk
Grzegorz Warchoł

Reżyseria: Krystyna Janda
Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak
Scenografia i kostiumy: Zuzanna Markiewicz
Reżyseria światła: Katarzyna Łuszczyk
Asystentka ds. scenografii i kostiumów: Małgorzata Domańska
Producent wykonawczy i asystent reżysera: Cezary Margiela

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Reżyseria Paweł Pitera

Plakat Okno na parlament 209277

O artyście

Ray Cooney będąc aktorem, reżyserem i producentem szeregu spektakli napisał kilkanaście sztuk, wśród których znajduje się wiele prawdziwych hitów granych z powodzeniem w Londynie, Nowym Jorku i wielu miastach na całym niemal świecie. "Mayday". Farsa rekordzistka grana była na West Endzie nieprzerwanie przez dziesięć lat. "Okno na parlament" oprócz entuzjastycznych reakcji widzów i sukcesu frekwencyjnego zostało nazwane "Rolls Roycem farsy" a także przyniosło Cooney'owi prestiżową nagrodę Oliviera dla najlepszej komedii 1991 roku. Jest to znakomicie opowiedziana farsa. Pokazuje perypetie ministra rządu Jej Królewskiej Mości, zaplątanego w miłosną przygodę z sekretarką przywódcy opozycyjnej partii. Czego tam nie ma!!! Ale nie zdradzając szczegółów zapewniamy, że wszystko powikłane jest tak niesłychanie i przeplecione tyloma nieprawdopodobnymi wydarzeniami, iż możemy Państwu zagwarantować dwie godziny wybornej zabawy i niepohamowanego śmiechu. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu