2024-03-24 - Koncert Orkiestra Księżniczek - Koncert Wiedeński 3 - NOWY PROGRAM - 262829 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńKoncert - Orkiestra Księżniczek - Koncert Wiedeński 3 - NOWY PROGRAM
NAJPIĘKNIEJSZE POLSKIE GŁOSY, BALET I PIERWSZA NA ŚWIECIE ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK TOMCZYK ART

Plakat Orkiestra Księżniczek - Koncert Wiedeński 3 - NOWY PROGRAM 262829
Kiedy: 2024-03-24, godzina 20:00:00
Gdzie: Poznań, Aula UAM, ul. Wieniawskiego 1
Bilety od: 179zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

KONCERT WIEDEŃSKI 3 - NOWY PROGRAM - ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK


PO SPEKTAKULARNYM SUKCESIEKONCERTU WIEDEŃSKIEGO 1 i 2 - NAJNOWSZY PROGRAM - PREMIERA
PIERWSZA NA ŚWIECIE ORKIESTRA KSIĘŻNICZEKGWIAZDORSKA OBSADASOLIŚCI BALET
Jedyny taki projekt na Świecie! Koncert Wiedeński 3 - NOWY PROGRAM - Orkiestra Księżniczek - znakomici soliści, wspaniałe kreacje wokalne, międzynarodowy balet, projekcje multimedialne, a przede wszystkim pierwsza na Świecie Orkiestra Księżniczek!
To już trzecia odsłona bestselleru na polskiej scenie muzycznej - wyjątkowy Koncert Wiedeński 3 pierwszej na Świecie Orkiestry Księżniczek! Zabrzmią najpiękniejsze wiedeńskie melodie oraz największe przeboje z repertuaru światowego. To wszystko do zobaczenia i usłyszenia w całym kraju podczas ogólnopolskiej trasy koncertowej! Koncert Wiedeński 3 - NOWY PROGRAM - Orkiestra Księżniczek  To największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje - nieśmiertelne arie i duety, a także najbardziej znane walce i polki Johanna Straussa, największe przeboje wiedeńskiej operetki oraz niezliczona ilość muzycznych niespodzianek z całego Świata! Nie zabraknie muzycznych żartów i skeczów.
Tego wieczoru Artyści udowodnią, że muzyka łączy pokolenia i nie zna granic! Koncert Wiedeński 3 - NOWY PROGRAM - Orkiestra Księżniczek to połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to jedyne w swoim rodzaju widowisko. Wystąpią między innymi: Anna Ciereszko, Karolina Jędrzejczyk, Sylwia Frączek, Agnieszka Grabowska, Sławomir Naborczyk, Aleksander Kruczek, Tomasz Tracz, Andrzej Tulik, Piotr Łukaszczyk i Maciej Gogołkiewicz. Koncert Wiedeński 3 - NOWY PROGRAM - Orkiestra Księżniczek to także olśniewające kreacje artystów, przepiękne suknie balowe solistek oraz pierwszej na Świecie Orkiestry Księżniczek wykonującej to niezwykłe widowisko. Artyści przeniosą Państwa do bajkowego Świata. Tutaj każdy może bujać się w rytm muzyki oraz śpiewać wraz z nami najpiękniejsze melodie. Nota informująca o koncercie i jego opis są pomysłem i własnością firmy Tomczyk Art.  Zakaz kopiowania!
Produkcja i reżyseria - Klaudyna i Jędrzej TomczykOrkiestra Księżniczek Tomczyk Art
Nota informująca o koncercie i jego opis są pomysłem i własnością firmy Tomczyk Art. Zakaz kopiowania!


Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: NAJPIĘKNIEJSZE POLSKIE GŁOSY, BALET I PIERWSZA NA ŚWIECIE ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK TOMCZYK ART

Plakat Orkiestra Księżniczek - Koncert Wiedeński 3 - NOWY PROGRAM 262829

O artyście

Jedyny taki projekt na Świecie! Koncert Wiedeński 3 – NOWY PROGRAM - Orkiestra Księżniczek - znakomici soliści, wspaniałe kreacje wokalne, międzynarodowy balet, projekcje multimedialne, a przede wszystkim pierwsza na Świecie Orkiestra Księżniczek! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu