2025-01-31 - Koncert Orkiestra Księżniczek - Noworoczny Koncert Wiedeński 1 (część 1.) - 341089 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńKoncert - Orkiestra Księżniczek - Noworoczny Koncert Wiedeński 1 (część 1.)
Największe przeboje Johanna Straussa, arie i duety w mistrzowskim wykonaniu - TOMCZYK ART

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Orkiestra Księżniczek - Noworoczny Koncert Wiedeński 1 (część 1.) 341089
Kiedy: 2025-01-31, godzina 20:00:00
Gdzie: Zabrze, Dom Muzyki i Tańca, ul. Gen. de Gaullea 17
Bilety od: 169zł

Kup Bilety na koncert
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Jedyny taki projekt na Świecie! Noworoczny Koncert Wiedeński Orkiestry Księżniczek. Bestseller na polskiej scenie muzycznej.

Gwiazdorska obsada, soliści, balet, zjawiskowe głosy, show świetlne oraz przepiękne projekcje multimedialne. Doskonała zabawa, znakomity kontakt z Publicznością, różnorodny repertuar i mnóstwo humoru. Noworoczny Koncert Wiedeński Orkiestry Księżniczek to także wspaniała uczta dla zmysłów, zapierające dech w piersiach olśniewające kostiumy, stworzone przez najlepszych projektantów, aby wzbogacić to niesamowite wydarzenie. Spektakl pełen kolorów!
Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych. Wystąpią między innymi: Anna Ciereszko, Sylwia Frączek, Karolina Jędrzejczyk, Aleksander Kruczek, Sławomir Naborczyk, Tomasz Tracz, Andrzej Tulik, Piotr Łukaszczyk z towarzyszeniem jedynej takiej, najpiękniejszej orkiestry Świata - Orkiestry Księżniczek. Artyści wzruszają i bawią Publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco. Noworoczny Koncert Wiedeński Orkiestry Księżniczek to połączenie wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to widowisko.
Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom Melomanów przeboje króla walca - Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii z "Księżniczki Czardasza", "Zemsty Nietoperza", "Barona Cygańskiego", "Wesołej Wdówki", "Krainy Uśmiechu" oraz takich dzieł literatury muzycznej jak: "Czardasz" Vittorio Montiego, "Libiamo", "O sole mio" oraz "Volare". Nie przegap Noworocznego Koncertu Wiedeńskiego Orkiestry Księżniczek! Daj się porwać w rytm walca i spędź z nami ponad dwie godziny doskonałej zabawy. Pokochały nas już setki tysięcy widzów. Do zobaczenia!
Przed zakupem biletów należy zapoznać się z regulaminem dostępnym poniżej. Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Największe przeboje Johanna Straussa, najpiękniejsze arie i duety w światowym wykonaniu -TOMCZYK ART

Plakat Orkiestra Księżniczek - Noworoczny Koncert Wiedeński 1 (część 1.) 341089

O artyście

Gwiazdorska obsada, balet, orkiestra, przepiękne głosy które zachwycają publiczność w każdym wieku! Noworoczny Koncert Wiedeński to znakomite widowisko dla całej rodziny, to także zapierające dech w piersiach, bajkowe kostiumy, które przeniosą również najmłodszych widzów do magicznego, wiedeńskiego świata Króla Walca - Johanna Straussa. Podczas widowiska nie zabraknie muzycznych żartów, niespodzianek i skeczów. Udowodnimy tym samym, że muzyka łączy pokolenia i nie zna granic! Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny Zespół Straussowski wykonujący wyłącznie muzykę Johanna Straussa nieprzerwanie od niemal dekady! Noworoczny Koncert Wiedeński - klasyka wiedeńska w nowoczesnym wydaniu! Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu