2023-12-11 - Spektakl Palce lizać, czyli wybuchowy deser! - 230877 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Palce lizać, czyli wybuchowy deser!
Poranek teatralny - Teatr z Klasą

Plakat Palce lizać, czyli wybuchowy deser! 230877
Kiedy: 2023-12-11, godzina 10:00:00
Gdzie: Częstochowa, PUB Sportowy Stacherczak, al. Tadeusza Kościuszki 1
Bilety od: 15zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

W sobotnie popołudnie, pod nieobecność dziadka Leona, który pojechał na doroczny zjazd mistrzów cukiernictwa, Mela i Miłek bawili się w jego cukierni. Przez chwilę brykali - robiąc przy tym wielki hałas. Śmiali się i tańczyli do starych melodii z radia "Pogoda"... Nagle zadzwonił telefon! Ktoś zamówił Tort na dzień popularnych imienin... Mela i Miłek postanawiają upiec pyszny tort i sprawić radość dziadkowi Leonowi... Czy wszystko będzie palce lizać? 


Poznajcie wyjątkowo niesforne bliźniaki Melę i Miłka! I wybierzcie się na pyszne przedstawienie dla małych i dużych smakoszy! Dowcipne, błyskotliwe, pełne nieprzewidzianych zwrotów akcji nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców i dziadków, którzy też będą mieli niejeden powód do beztroskiego uśmiechu! Najmłodsi widzowie przeżywają spotkanie z Melą i Miłkiem i uroczo tajemniczym kotem Warcisławem, kibicują im, pomagają i nagradzają oklaskami. Na scenie będzie gwarno, wesoło, tanecznie i oczywiście muzycznie. Młodzi widzowie wraz z Melą i Miłkiem będą mieli okazję poznać tajniki pracy cukiernika i przyrządzania tortu czekoladowego i towarzyszyć ich wszystkim figlom. W atmosferze zabawy nauczymy się też tolerancji, akceptacji inności oraz szacunku dla innych.


Przedstawienie na podstawie książki "Palce lizać, czyli wybuchowy deser" autorstwa Dawida Chybalskiego idealnie podporządkowane wyobraźni dziecka, które uwielbia grać rozmaite role, wciąż je zmieniać, porzucać i niemal zatracać się w zabawie. 


Rekomendowany wiek Widzów 6-15 lat.


Mela: Wiktoria Swat

Miłek: Dawid Chybalski

Dziadek Leon: Antoni Rot (głos)


Reżyseria: Kamil Obara

Scenariusz: Dawid Chybalski

Muzyka: Waldemar Ossowski

Scenografia: Maciej Tarapata

Kostiumy: Krystyna Tabiszewska 

 Charakteryzacja: Olga Kołomycew

Choreografia i ruch sceniczny: Oskar Wójcik

Produkcja: Fundacja Nieco Kultury

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Wiktoria Swat, Dawid Chybalski, Antoni Rot

Plakat Palce lizać, czyli wybuchowy deser! 230877

O artyście

Poznajcie wyjątkowo niesforne bliźniaki Melę i Miłka! I wybierzcie się na pyszne przedstawienie dla małych i dużych smakoszy! Dowcipne, błyskotliwe, pełne nieprzewidzianych zwrotów akcji nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców i dziadków, którzy też będą mieli niejeden powód do beztroskiego uśmiechu! Najmłodsi widzowie przeżywają spotkanie z Melą i Miłkiem i uroczo tajemniczym kotem Warcisławem, kibicują im, pomagają i nagradzają oklaskami. Na scenie będzie gwarno, wesoło, tanecznie i oczywiście muzycznie. Młodzi widzowie wraz z Melą i Miłkiem będą mieli okazję poznać tajniki pracy cukiernika i przyrządzania tortu czekoladowego i towarzyszyć ich wszystkim figlom. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu