2023-12-06 - Spektakl Palce lizać, czyli wybuchowy deser! - 209012 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Palce lizać, czyli wybuchowy deser!
Spektakl z wizytą Świętego Mikołaja!

Plakat Palce lizać, czyli wybuchowy deser! 209012
Kiedy: 2023-12-06, godzina 11:00:00
Gdzie: Legionowo, Sala Widowiskowa Ratusza Miejskiego, ul. Piłsudskiego 41
Bilety od: 55zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

W sobotnie popołudnie, pod nieobecność dziadka Leona, który pojechał na doroczny zjazd mistrzów cukiernictwa, Mela i Miłek bawili się w jego cukierni. Przez chwilę brykali - robiąc przy tym wielki hałas. Śmiali się i tańczyli do starych melodii z radia "Pogoda"... Nagle zadzwonił telefon! Ktoś zamówił Tort na dzień popularnych imienin... Mela i Miłek postanawiają upiec pyszny tort i sprawić radość dziadkowi Leonowi... 


Czy wszystko będzie palce lizać? Poznajcie wyjątkowo niesforne bliźniaki Melę i Miłka! I wybierzcie się na pyszne przedstawienie dla małych i dużych smakoszy! Dowcipne, błyskotliwe, pełne nieprzewidzianych zwrotów akcji nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców i dziadków, którzy też będą mieli niejeden powód do beztroskiego uśmiechu! Najmłodsi widzowie przeżywają spotkanie z Melą i Miłkiem i uroczo tajemniczym kotem Warcisławem, kibicują im, pomagają i nagradzają oklaskami. Na scenie będzie gwarno, wesoło, tanecznie i oczywiście muzycznie. Młodzi widzowie wraz z Melą i Miłkiem będą mieli okazję poznać tajniki pracy cukiernika i przyrządzania tortu czekoladowego i towarzyszyć ich wszystkim figlom. W atmosferze zabawy nauczymy się też tolerancji, akceptacji inności oraz szacunku dla innych. 


Przedstawienie na podstawie książki "Palce lizać, czyli wybuchowy deser" autorstwa Dawida Chybalskiego idealnie podporządkowane wyobraźni dziecka, które uwielbia grać rozmaite role, wciąż je zmieniać, porzucać i niemal zatracać się w zabawie.


Rekomendowany wiek Widzów 6-12 lat. 


Mela: Wiktoria Swat 

Miłek: Dawid Chybalski 

Dziadek Leon: Antoni Rot (głos) 


Reżyseria: Kamil Obara 

Scenariusz: Dawid Chybalski 

Muzyka: Waldemar Ossowski 

Scenografia: Maciej Tarapata 

Kostiumy: Krystyna Tabiszewska 

Charakteryzacja: Olga Kołomycew 

Choreografia i ruch sceniczny: Oskar Wójcik 

Produkcja: Fundacja Nieco Kultury


Uwaga! Gość specjalny! Po spektaklu odwiedzi nas niecodzienny gość! Święty Mikołaj, który obdaruje dzieci wcześniej przygotowanymi prezentami. Zainteresowani Rodzice proszeni są o dostarczenie opisanych Imieniem i Nazwiskiem dziecka prezentów / paczek w godzinach 9 - 10 przed spektaklem. Po zakończeniu przedstawienia odbędzie się spotkanie ze Świętym Mikołajem, który wywoła dziecko na scenę po odbiór prezentu. 

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Wiktoria Swat, Dawid Chybalski, Antoni Rot

Plakat Palce lizać, czyli wybuchowy deser! 209012

O artyście

Poznajcie wyjątkowo niesforne bliźniaki Melę i Miłka! I wybierzcie się na pyszne przedstawienie dla małych i dużych smakoszy! Dowcipne, błyskotliwe, pełne nieprzewidzianych zwrotów akcji nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców i dziadków, którzy też będą mieli niejeden powód do beztroskiego uśmiechu! Najmłodsi widzowie przeżywają spotkanie z Melą i Miłkiem i uroczo tajemniczym kotem Warcisławem, kibicują im, pomagają i nagradzają oklaskami. Na scenie będzie gwarno, wesoło, tanecznie i oczywiście muzycznie. Młodzi widzowie wraz z Melą i Miłkiem będą mieli okazję poznać tajniki pracy cukiernika i przyrządzania tortu czekoladowego i towarzyszyć ich wszystkim figlom. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu