2024-05-10 - Standup Paulina Potocka Stand-up - 304455 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Paulina Potocka Stand-up
"Ja to mam szczęście"

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Paulina Potocka Stand-up 304455
Kiedy: 2024-05-10, godzina 19:00:00
Gdzie: Koziegłowy, Centrum Kultury i Rekreacji, Piłsudskiego 3
Bilety od: 55zł

Kup Bilety na standup
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Paulina Potocka w nowym programie "Ja to mam szczęście" opowie o swoich najnowszych przygodach związanych z zaręczynami i planowaniem ślubu. Zaskoczy swoją nową energią życiową i historiami o ludziach, których spotkała na basenie i w czasie podróży po Polsce. Wyjaśni jak wielkie znaczenie mają relacje, upływ czasu, tęsknota za Elżbietą II i polska inflacja. Paulina Potocka od kilku lat z powodzeniem prezentuje swoje poczucie humoru na scenach w całym kraju. Za swój klimatyczny rodzaj humoru została wielokrotnie wyróżniona na licznych festiwalach komediowych. Słynie z wyrafinowanych żartów i nieszablonowego podejścia do stand-upu. Prezentuje styl pełen absurdów i abstrakcji, bez pośpiechu. Występowała w takich telewizjach jak Polsat, TV4, TVP Rozrywka oraz we wszystkich sezonach "Comedy Club" w Comedy Central Polska. Prowadzi w Białymstoku scenę stand-upową. Zajęła II miejsce na PACE 2018 oraz I na Mulatce 2017, dwa razy z rzędu zdobyła tytuł "Królowej Łgarzy" na Festiwalu Małych Form Satyrycznych w Bogatyni. Jej ulubiona piosenka to "Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech".

Wystąpi również support.

Zasady wydarzenia:
1. Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video. 2. Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.
3. Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.
4. Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Paulina Potocka

Plakat Paulina Potocka Stand-up 304455

O artyście

Paulina Potocka - Stand-uperka, solistka, kobieta eksperymentalna. Osoba, wobec której bardzo świadomie używa się słowa "temperament". Swoje występy buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Nie szokuje. Nie budzi kontrowersji. Zadziwia swoją dynamiką, a raczej jej brakiem. Zanurzy nas w swojej formie. Przeprowadzi przez światy, które często nie istnieją. Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie pozostawia obojętnym. Po jej występie nic już nie będzie takie samo. Paulina otrzymała wiele wyróżnień na festiwalach komediowych. Występowała we wszystkich sezonach "Comedy Club" w Comedy Central. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu