2023-06-18 - Koncert Paulina Sykut-Jeżyna- Recital "Jednym Szeptem" - 176593 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Paulina Sykut-Jeżyna- Recital "Jednym Szeptem"

Kiedy: 2023-06-18, godzina 18:00:00
Gdzie: Puławy, Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika, ul. Wojska Polskiego 4
Bilety od: 35.00zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Recital Pauliny Sykut-Jeżyny "Jednym Szeptem"

Paulina Sykut-Jeżyna ? dziennikarka, prezenterka telewizyjna, a także wokalistka, pochodząca z Puław. Pierwsze kroki związane z wystąpieniami przed publicznością stawiała w Puławskim Ośrodku Kultury ?Dom Chemika?, a teraz wraca na naszą scenę z recitalem pt. ?Jednym szeptem?, który usłyszymy w ramach cyklu ?Puławy. Jestem stąd!?.

Od najmłodszych lat związana była z różnymi aktywnościami związanymi z amatorskim ruchem artystycznym. Swój talent pielęgnowała najpierw występując w Zespole Pieśni i Tańca ?Powiśle? im. Kazimiery Walczak ?Mamci?, a potem ucząc się śpiewu pod kierunkiem instruktora Michała Matrasa, z którym współpraca zaowocowała sukcesami na wielu ogólnopolskich konkursach i festiwalach poezji śpiewanej. Była też wokalistką grupy ER-EL-KI, a w 2003 roku, jeszcze w trakcie studiów, wystąpiła w programie "Idol"

Karierę w mediach rozpoczęła od prowadzenia programu ?Muzyczne listy? w telewizji TV4. W 2007 roku zaczęła współpracę ze stacją Polsat jako prezenterka pogody. Była prowadzącą w show telewizyjnym ?Must Be the Music?, od kilku lat prowadzi ?Taniec z Gwiazdami?. Widzowie pamiętają ją jako konferansjerkę wydarzeń takich jak: ?Festiwal Top Trendy?, ?Polsat Super Hit Festiwal? w Sopocie i wielu innych znanych flagowych koncertów Telewizji Polsat.

W koncercie, który będziemy mieli okazję zobaczyć w sali widowiskowej POK 18 czerwca, wykona utwory, które ukształtowały ją muzycznie. W bardzo klimatycznych, nastrojowych aranżacjach usłyszymy piosenki z repertuaru Dominiki Kurdziel, Jana Kondraka czy Danuty Błażejczyk oraz tytułowe ?Jednym szeptem? do słów Mirosława Czyżykiewicza. Na publiczność będzie czekała jeszcze jedna muzyczna niespodzianka. Na scenie usłyszymy utwór ?Muzyka?, którego tekst napisała Paulina Sykut-Jeżyna, a muzykę ,skomponował Michał Matras.

Podczas recitalu Artystce towarzyszyć będzie zespół w składzie: Marta Jaworska ? skrzypce, Katarzyna Kuś ? waltornia, Dariusz Saramok ? akordeon, Rafał Lenartowicz ? perkusja, Magdalena Saramok i Aleksandra Walasek ? chórki.

Piano, przygotowanie muzyczne i aranżacje utworów ? Michał Matras.

Na recital w wykonaniu Pauliny Sykut-Jeżyny ?Jednym szeptem? zapraszamy 18 czerwca o godz. 18:00. Bilety do nabycia w kasie POK tel.: 81 458 67 21 oraz na Biletyna.pl.

"Puławy. Jestem stąd!" to cykl koncertów artystów pochodzących z Puław i związanych z naszym miastem. W ramach cyklu uczestniczyliśmy już m. in.: w koncercie Jakuba Zuckermana - artysty "Piwnicy pod Baranami", Kacpra Gołdy czy Moniki Malczak.

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu