2023-04-02 - Standup Paweł Reszela i Alex Niebrzegowski - 154221 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Standup - Paweł Reszela i Alex Niebrzegowski
Stand-Up na Prima Aprilis

Kiedy: 2023-04-02, godzina 18:00:00
Gdzie: Międzyrzecz, Międzyrzecki Ośrodek Kultury, ul. Konstytucji 3 Maja 30
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Stand-Up zawita do Międzyrzecza w najlepszym wykonaniu!


Już 2.kwietnia w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury wystąpi dwóch wyjątkowych komików! Zapraszamy na nowe programy laureatów i finalistów wielu komediowych festiwali w Polsce!


Wydarzenie, którego nie możesz przegapić!


Paweł Reszela - komik pochodzący z Ostrowa Wlkp., ale od kilku la związany z województwem Lubuskim. Paweł nagrywał już programy dla HBO, Polsatu czy TVP. Komik, który ma niesamowity kontakt z publicznością i przez jego interakcje z widzami śmiało można powiedzieć, że nie ma dwóch takich samych występów w jego wykonaniu. Paweł na pewno jest jednym z najlepszych komików w kraju w improwizacji. Doświadczenie sceniczne w połączeniu z niesamowitą osobowością gwarantują niezapomniane wrażenia.  Program "No i cyk!" na YouTube cieszy się coraz większą popularnością a widzowie stawiają Pawła w jednym szeregu z najbardziej znanymi komikami w Polsce.  Jego najnowszy program "MAJN ŻART" to ponad półtorej godziny żartów, które rozbawią Was do łez, czasem oburzą a jeden jest taki, że się nawet wzruszycie - ale tylko jeden! Co będzie w tym programie? Dużo o ojcostwie, sporo o zanikających funkcjach społecznych. Trochę o dziwnych relacjach z ojcem i jak sobie radzić z nadopiekuńczą żoną. Kilka spostrzeżeń o dziwnej sąsiadce. Będzie ostro i na pewno śmiesznie!


Alex Niebrzegowski - wjeżdża do Międzyrzecza, żeby siać wesołość i dobry humor. Na warsztat idzie nowy program "Tu jest moja granica!". Będzie o tym co nas łączy, co nas dzieli i wszystkim pomiędzy. Jak to ktoś mądry kiedyś powiedział "życia nie ma co brać zbyt poważnie, bo i tak nikt z nas żywy z niego nie wyjdzie". Skoro tak jest, to nikt nam nie zabroni obśmiewać i nabierać dystansu do naszej rzeczywistości.


I tyle. Widzimy się


Do zobaczenia!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Paweł Reszela i Alex Niebrzegowski

O artyście

PAWEŁ RESZELA - komik z Ostrowa Wielkopolskiego ale mieszkający w Sulechowie. Już miał przyjemność występować w Domu Klahra. Jego najnowszy program to spojrzenie na ojcostwo z perspektywy prawie czterdziestoletniego faceta, który próbuje jakoś nadążyć za dzisiejszym światem. Będzie ostro i na pewno śmiesznie ALEX NIEBRZEGOWSKI - Jak głosi pradawna legenda, Alex miał zostać muszkieterem, ale kiedy odkrył ile zarabiają pracownicy InterMarche wiedział, że plany trzeba zmienić. Do wyboru było albo zostać politykiem i mieć pewność, że ludzie będą się śmiali Z NIEGO, albo zostać komikiem i sprawić, że ludzie będą się śmiali Z NIM. Skoro dorastał oglądając występy wykonawców z Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego wybrał opcję drugą. Sam prowadzi kilka cyklicznych imprez komediowych w tym Stand Up City czy Atelier na Ostro. Lubi się śmiać, a że rzeczywistość ciągle dostarcza nowych materiałów Alex śmieje się dużo i często, a publiczność śmieje się z nim. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup

Znajdź nocleg w pobliżu