2023-03-25 - Koncert Percival Schuttenbach - 154680 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Percival Schuttenbach
Percival Schuttenbach

Kiedy: 2023-03-25, godzina 17:00:00
Gdzie: Kraków, Klub Gwarek, Reymonta 17
Bilety od: 60zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Już 25 marca jako folkowy Percival ponownie zawitamy do krakowskiego Zaścianka! Zagramy tradycyjne pieśni z całego tryptyku "Slava!", w tym także utwory, które znajdą się na naszym najnowszym albumie "Slava! IV Pieśni Słowian Przyszłości". W repertuarze nie zabraknie też dobrze znanych Wam utworów wykorzystanych w ścieżce dźwiękowej do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, jak i starszych utworów, których nie graliśmy na żywo w ostatnich latach.

Koncert ten nawiązywać będzie do przerwanej trasy "Slavny Tur IV", naszej najszerszej pod względem repertuaru trasy folkowej. Tak jak ostatnio, w energetycznej, pełnej rozmachu oprawie rozbrzmiewać będą tradycyjne pieśni Słowian Południowych, Wschodnich oraz Zachodnich. Zagramy także kompozycje, które część z Was miała okazję usłyszeć podczas naszych pierwszych koncertów online.

Do zobaczenia!


Drzwi: 16:00
Koncert: 17:00

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Mikołaj Rybacki, Katarzyna Bromirska, Ewa Pitura, Magdalena Marchewka i inni

O artyście

Percival Schuttenbach to polski zespół folkmetalowy, tworzony przez muzyków z Polski, dzięki którym świat ujrzał fantastyczny album Równonoc (nagrodzony Złotą Płytą), ale przede wszystkim, niezapomniany podkład muzyczny do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Nazwa zespołu nawiązuje do gnoma Percivala Schuttenbacha - jednej z postaci występujących w sadze o wiedźminie. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu