2023-04-15 - Koncert Piano Best Covers - 154685 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Piano Best Covers
Piano Best Covers!

Kiedy: 2023-04-15, godzina 19:00:00
Gdzie: Kielce, Sala Kameralna Filharmonii Świętokrzyskiej, ul. Żeromskiego 12
Bilety od: 79zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Przeboje muzyki światowej, które podbiły serca milionów ludzi na całym świecie, zabrzmią  na scenie Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach.  W programie koncertu są  najsłynniejsze utwory z repertuaru Zespołów oraz Artystów takich jak : Queen, Metallica, Nirvana, Linkin Park, Deep Purple, AC/DC, Guns N' Roses , Iron Maiden, Coldplay, Rammstein, System of a Down, Hans Zimmer, Michael Jackson, Sting, Ed Sheeran, Lady Gaga, Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem  i inni. Niesamowite aranżacje w rockowym brzmieniu fortepianu nie pozostawią nikogo obojętnym i stworzą wyjątkową atmosferę.


Solistą koncertu będzie pianista Łukasz Szubski, laureat Międzynarodowych Konkursów  w Londynie, we Włoszech, Berlinie i na Słowenii. Koncertował m.in.: w strefie VIP Room podczas koncertu Coldplay na Stadionie Narodowym w Warszawie; w strefie VIP Room podczas koncertu Guns N'Roses na Stadionie Energa w Gdańsku; w strefie VIP Room podczas koncertu Depeche Mode na Stadionie Narodowym w Warszawie; na koncertach rockowych z Orkiestrą Filharmonii Śląskiej.

 
Koncerty projektu Piano Best Covers w 2023 r. z sukcesem się odbyły na scenach Filharmonii na Słowacji, w Czechcach oraz w Teatrze Toda w Dubaju. Na scenie Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach koncert odbędzie się 15 kwietnia. Początek o godzinie 19:00.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Łukasz Szubski

O artyście

Przeboje muzyki światowej, które podbiły serca milionów ludzi na całym świecie, zabrzmią we Wrocławiu. W programie koncertu są najsłynniejsze utwory z repertuaru Zespołów oraz Artystów takich jak : Queen, Metallica, Nirvana, Linkin Park, System of a Down, Rammstein, Guns N'Roses, Deep Purple, AC/DC, Coldplay, Lady Gaga, Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Hans Zimmer, Nino Rota i inni. Fortepianowe aranżacje podczas koncertu dopełni liryczne brzmienie saksofonu. Niesamowita gra świateł, której towarzyszyć będą dźwięki fortepianu i saksofonu, nie pozostawią nikogo obojętnym i stworzą wyjątkową atmosferę. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu