2024-12-31 - Piotr Bałtroczyk - Sylwestrowy stand-up - 263037 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń- Piotr Bałtroczyk - Sylwestrowy stand-up

Plakat Piotr Bałtroczyk - Sylwestrowy stand-up 263037
Kiedy: 2024-12-31, godzina 22:00:00
Gdzie: Warszawa, Teatr Palladium, ul. Złota 9
Bilety od: 159.00zł

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

PIOTR BAŁTROCZYK Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków
Sylwester w Teatrze Palladium z lampką szampana!

Gdyby tak pożegnać starego dziada o niepozornej nazwie 2024, który przez ostatnich 12 miesięcy nikogo nie oszczędzał? I chwilę później powitać nowiutki, lśniący i pełen nadziei 2025 rok? Dodatkowo, w najlepszym możliwym towarzystwie. Brzmi jak idealny plan na Sylwestra!

W ten jeden, jedyny, wyjątkowy wieczór, w Teatrze Palladium spotka się z Wami Piotr Bałtroczyk. Twierdzi on, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: „Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją. A Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny”.

Tak więc jeżeli jednego wieczoru coś kończyć i coś zaczynać, a przy okazji nie czuć się samotnie jak w domu, to tylko z Nim! Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”? Tego nie wie nawet sam Bałtroczyk. Pewne jest natomiast, że ten absolutnie jedyny w swoim rodzaju dżentelmen zabierze Was do świata inspirujących opowieści, trafnych spostrzeżeń i typowego dla siebie humoru. Satysfakcja gwarantowana!

Rządy się zmieniają, rozpada się Unia, a Bałtroczyk od lat nieodmiennie zachwyca, bawi i jawi się na tle tego wszystkiego jak oaza stabilności. Tu wszystko jest inspiracją i tak powstają kolejne epizody monologu pisanego życiem, czyli wciąż nowe fragmenty narodowej epopei.

Zapraszamy do Teatru Palladium, by w ten ostatni dzień roku śmiać się do łez i wraz z kieliszkiem szampana przełknąć gorycz tego, co za nami i powitać słodycz tego, co będzie.

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią:

Plakat Piotr Bałtroczyk - Sylwestrowy stand-up 263037

O artyście

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu