2024-04-27 - Spektakl Pociąg dla dwojga - Teatr Kamienica - 209247 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Pociąg dla dwojga - Teatr Kamienica
Wzruszająca komedia w gwiazdorskiej obsadzie

Plakat Pociąg dla dwojga - Teatr Kamienica 209247
Kiedy: 2024-04-27, godzina 19:00:00
Gdzie: Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny, Plac Teatralny 1
Bilety od: 100zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

POCIĄG DLA DWOJGA


OBSADA:
Marcin Perchuć
Katarzyna Ankudowicz
Wykonanie: Teatr Kamienica

"Pociąg dla dwojga" autorstwa Mirko Stiebera, to pełna czeskiego humoru, wzruszająca opowieść, która ukazuje, że nawet najbardziej zwariowany pomysł na życie może okazać się tą właściwą drogą.

Szara codzienność lat 70., dworzec kolejowy i przeraźliwie głośne pociągi, a w tym wszystkim zupełnie niedoskonali oni: mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach oraz zaskakująco abstrakcyjna propozycja. Dwoje obcych sobie ludzi dzieli w zasadzie wszystko, łączy życiowa nieporadność i samotność, a także wspólne marzenie. Każde z nich chce po prostu zaznać odrobiny zwykłego szczęścia - tylko czy jest ono w ich zasięgu? I czy uda się połączyć zupełnie odmienne spojrzenia na życie?

Sztuka, w której nic nie jest oczywiste. Pytania mnożą się, absurd miesza z realizmem, a jawa ze snem, tworząc fascynującą, wielowymiarową rzeczywistość.

Czas trwania spektaklu - 100 min. z przerwą.

Autor: Mirko Stieber
Reżyseria: Maciej Wierzbicki
Tytuł oryginału: "Bláha a Vrchlická"
Tłumaczenie: Karol Suszka
Głos w spektaklu: Jan Kliment
Scenografia i kostiumy: Anna Rudzińska
PREMIERA 29 MARCA 2023

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Marcin Perchuć, Katarzyna Ankudowicz

Plakat Pociąg dla dwojga - Teatr Kamienica 209247

O artyście

„Pociąg dla dwojga” autorstwa Mirko Stiebera, to pełna czeskiego humoru, wzruszająca opowieść, która ukazuje, że nawet najbardziej zwariowany pomysł na życie może okazać się tą właściwą drogą. Szara codzienność lat 70., dworzec kolejowy i przeraźliwie głośne pociągi, a w tym wszystkim zupełnie niedoskonali oni: mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach oraz zaskakująco abstrakcyjna propozycja. Dwoje obcych sobie ludzi dzieli w zasadzie wszystko, łączy życiowa nieporadność i samotność, a także wspólne marzenie. Każde z nich chce po prostu zaznać odrobiny zwykłego szczęścia – tylko czy jest ono w ich zasięgu? I czy uda się połączyć zupełnie odmienne spojrzenia na życie? Sztuka, w której nic nie jest oczywiste. Pytania mnożą się, absurd miesza z realizmem, a jawa ze snem, tworząc fascynującą, wielowymiarową rzeczywistość. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu