2024-09-20 - Polska Noc Kabaretowa - 318599 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń- Polska Noc Kabaretowa
Polska Noc Kabaretowa 2024

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Polska Noc Kabaretowa 318599
Kiedy: 2024-09-20, godzina 20:00:00
Gdzie: Opole, Amfiteatr Tysiąclecia, ul. Piastowska 14A
Bilety od: 115zł

Kup Bilety na kabaret
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Polska Noc Kabaretowa 2024 - największe widowisko kabaretowe w Polsce wraca do Twojego miasta!

Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie! Przybywamy do Was z najbardziej wysportowaną kabaretową ekipą wszech czasów. Po miesiącach treningów, wycieńczających obozów szkoleniowych i niekończących się przygotowań przedstawiamy program pobijający wszystkie rekordy świata. Będziecie śmiać się najgłośniej, wzdychać z zachwytu niezliczoną liczbę razy, bawić się do utraty tchu. Mamy zamiar pokazać Wam kabaretowy program na miarę igrzysk olimpijskich. Łucznicza celność żartów. Sprinterska szybkość reakcji. Gimnastyczna elastyczność interakcji z publicznością. Szachowa mądrość puent. Wielobojowy dobór tematów. Jednym słowem mamy wszystko, aby zdobyć olimpijski szczyt.

Przed Wami: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret K2, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Smile, Szymon Łątkowski i w roli prowadzących - Kabaret Nowaki.

Sztafeta najlepszych kabaretowych zawodników w największym maratonie śmiechu. A co najlepsze - uczestnicząc w Polskiej Nocy Kabaretowej będziesz śmiać się tak bardzo, że sam wyjdziesz z niej jak po niezłym treningu!

Informacje organizacyjne:
- Wydarzenie trwa około 3,5h (w tym 15min przerwa)
- Prosimy o sprawdzenie, czy maja Państwo poprawnie wydrukowane bilety.
- Bramki otwierane są punktualnie na godzinę przed startem imprezy.
- Na wydarzenie można zabrać wyłącznie seryjnie zakręconą (0,5l) wodę w plastikowej butelce. Podczas wydarzenia udostępniane są punkty gastronomiczne.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na kabaret

Na koncercie wystąpią: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret K2, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Paranienormalni i inni

Plakat Polska Noc Kabaretowa 318599

O artyście

Nadciąga legendarna Polska Noc Kabaretowa. Wyjątkowa edycja największej Kabaretowej trasy w Polsce. Największy, epicki skład artystów. Tematy, jakich jeszcze nie poruszaliśmy i śmiech, który będzie niósł się przez całą Polskę. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu