2022-07-30 - Koncert PRO8L3M - Art Brut 1 & 2 na żywo - 69258 - Portal kapele.net

Koncert - PRO8L3M - Art Brut 1 & 2 na żywo

Kiedy: 2022-07-30, godzina 20:00:00
Gdzie: Łódź, Ogrody Geyera, ul. Piotrkowska 293/305
Bilety od: 99.00zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Oskar i Steez redefiniują kultowe projekty, dzięki którym ich fani na nowo odkryli perełki polskiej muzyki minionych dekad. ?Art Brut na żywo? to okazja by przenieść się w klimat czasów transformacji ustrojowej.

Bogactwo opowiedzianych historii oraz inspiracji płynących z polskiej muzyki lat 70., 80. i 90. jest fundamentem, na którym zespół przygotował wyjątkowe koncertowe show. W kontrze do futurystycznych wizji z innych swoich produkcji, Oskar i Steez po raz kolejny sięgną po obrazy z dorastania w czasach dzikiego kapitalizmu oraz życia w totalnym oderwaniu od współczesnej technologii.

Podczas wydarzenia usłyszycie przekrój utworów z obu płyt Art Brut, w tym także kilka nie granych od dawna klasyków. Będzie to także jedyna okazja by zobaczyć skład PRO8L3M w tej formule koncertowej w Łodzi. Na scenie będą im towarzyszyć: Artur Rojek, Wanda i Banda, Majka Jeżowska, Martyna Jakubowicz.

PRO8L3M to zjawisko, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Od momentu debiutu w 2013 roku każde kolejne wydawnictwo zespołu przynosi platynowe płyty i elektryzuje coraz większe kręgi słuchaczy. Zespół wielokrotnie zadebiutował na pierwszym miejscu listy OLIS. Stale wyprzedając największe sale koncertowe w Polsce pozostaje jednym z największych fenomenów muzycznych ostatnich lat. Duet porusza i łączy odbiorców różnych gatunków ? od hip-hopu po alternatywę. W ich pełnej popkulturowych nawiązań twórczości, tematyka nowych technologii i futuryzm mieszają się z sensacyjnymi opowieściami. Tworzony przez Oskara i Steeza stołeczny zespół zadebiutował kontrowersyjnym ?C30-C39?, który dla jednych był długo oczekiwanym powiewem świeżości, a dla innych wątpliwym i trudnym do sklasyfikowania fenomenem.

Rok później ostry język Oskara oraz produkcyjne pomysły Steeza znalazły ujście w kolejnym wydawnictwie ? mikstejpie ?Art Brut? opartym o sample polskiej muzyki lat 80.. Szeroko komentowany materiał, ponad 30 koncertów i nagroda Artysty Roku magazynu Aktivist, zapewniły zespołowi pozycję jednego z najciekawszych projektów na scenie.

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu