2022-12-11 - Spektakl Profesjonalistka - monodram z piosenkami (w wyk. Lidii Stanisławskiej) - 113902 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Profesjonalistka - monodram z piosenkami (w wyk. Lidii Stanisławskiej)

Kiedy: 2022-12-11, godzina 18:00:00
Gdzie: Warszawa, Służewski Dom Kultury - Sala widowiskowa (SDK), Bacha 15
Bilety od: 0.00zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

PROFESJONALISTKA

Monodram w wykonaniu Lidii Stanisławskiej ? wokalistki o charyzmatycznym głosie i doświadczeniu teatralnym ? jest słodko-gorzką opowieścią o aktorce, która w życiu pragnęła dwóch rzeczy: być kochaną i zrobić karierę. W czasie 90 minut spektaklu poznajemy w filmowym skrócie tragikomiczne losy bohaterki. To z jednej strony zabawna do łez, z drugiej refleksyjna, czasami wręcz nostalgiczna opowieść o marzeniach, planach życiowych i ich codziennym zderzaniu z rzeczywistością. To także opowieść o fatalnym miłosnym zauroczeniu. Atutem widowiska są piosenki napisane w jednej stylistyce, aczkolwiek w rozmaitych rytmach: blues, ballada, tango, bossa nowa i pop.

Autorem widowiska jest Jerzy Andrzej Masłowski ? poeta, autor znanych i lubianych piosenek, opowiadań i sztuk teatralnych. Utwory skomponował Sławomir Wierzcholski, najwybitniejszy obecnie polski bluesman, lider zespołu ?Nocna zmiana bluesa?.

Autor: Jerzy Andrzej Masłowski,
Muzyka: Sławomir Wierzcholski,
Reżyseria: Katarzyna Krakowiak.

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu