2024-05-11 - Spektakl Przygody Świnki Peppy - 230095 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Przygody Świnki Peppy
Świnka Peppa i przyjaciele powracają z zupełnie nowym spektaklem - Przygody Świnki Peppy!

Plakat Przygody Świnki Peppy 230095
Kiedy: 2024-05-11, godzina 13:00:00
Gdzie: Katowice, Pałac Młodzieży - sala teatralna, ul. Mikołowska 26
Bilety od: 35zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Dołącz do Peppy, gdy przygotowuje się do ekscytującej wyprawy do lasu z George'em i jej szkolnymi przyjaciółmi, w tym kucykiem Pedro, owcą Suzy i żyrafą Geraldem. Z zapakowanymi śniadaniówkami i tatą świnką prowadzącym autobus, Peppa i przyjaciele wyruszają na przygodę na świeżym powietrzu, pełną gier, śmiechu i muzyki na żywo!

Szczęśliwi obozowicze wkrótce kładą się spać słuchając delikatnego szumu deszczu. W przytulnych i ciepłych namiotach podekscytowana grupa wyczekuje poranka, kiedy będzie mnóstwo błotnych kałuż do zabawy!

Obsada:
Justyna Jelska
Aleksandra Kołtuniak
Zuzanna Kotara
Aleksandra Machała
Agnieszka Sawicka
Michał Kaszak
Michał Kucharski
Paweł Kuźma
Paweł Pacyna
Paweł Pawlik
Bartłomiej Zdeb

Reżyseria: Marcin Starosta- Gizielski.


Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach: prosimy o kontakt mailowy. Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach mają darmowy wstęp na wydarzenie, opiekun musi posiadać swój bilet.

Bilet wstępu + dziecko do 2 roku życia: dziecko zajmuje miejsce na kolanach opiekuna. Opiekun musi posiadać przy sobie dokument potwierdzający wiek dziecka.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Justyna Jelska, Aleksandra Kołtuniak, Zuzanna Kotara, Aleksandra Machała, Agnieszka Sawicka i inni

Plakat Przygody Świnki Peppy 230095

O artyście

Dołącz do Peppy, gdy przygotowuje się do ekscytującej wyprawy do lasu z George’em i jej szkolnymi przyjaciółmi, w tym kucykiem Pedro, owcą Suzy i żyrafą Geraldem. Z zapakowanymi śniadaniówkami i tatą świnką prowadzącym autobus, Peppa i przyjaciele wyruszają na przygodę na świeżym powietrzu, pełną gier, śmiechu i muzyki na żywo! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu