2023-04-23 - Spektakl Psiunio - Teatr Bez Sceny - 154289 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Psiunio - Teatr Bez Sceny
Psiunio

Kiedy: 2023-04-23, godzina 18:00:00
Gdzie: Katowice, Teatr Bez Sceny, 3 Maja 11
Bilety od: 60zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

"Psiunio" to przewrotna komedia dla wszystkich miłośników psów, ale także niezła zabawa dla tych, którzy ich nie lubią To przedstawienie również dla tych, którzy pozostają w związku międzyludzkim albo zamierzają w taki związek wstąpić. Błyskotliwe dialogi i precyzyjnie zarysowane postaci, są gwarancją 80 minut dobrej zabawy z nutą refleksji!

Recenzenci o spektaklu:
Monika Gorzelak dla Dziennika Teatralnego 29 października 2014 - (...) psie ujadanie zgrabnie przechodzi w skoczny refren z wyraźnym beatem. Jak i cały "Psiunio" Dopierały... Dlatego knock-out dociera z opóźnieniem. I znienacka. Na tym właśnie polega fenomen "Psiunia". Jest niby lekki, łatwy i przyjemny w odbiorze. Żadnych drugich den, uwolnionych sensów, łamania schematów percepcji czy stereotypów. Zero performerskich chwytów. A jednak widz dostaje obuchem w głowę.(...) Pod ręką Dopierały, po raz kolejny banał otarł się o uniwersał. Podobnie jak w "Diabelskim młynie" - pozornie błaha i przewidywalna historia, obrosła w nieoczekiwane sensy.

Przekład: Barbara Grzegorzewska
Reżyseria, scenografia i opracowanie muzyczne: Andrzej Dopierała
Światło: Sergiusz Brożek
Ścieżka dźwiękowa: Karol Iwan
Grafika i plakat: Ania Korniluk
Kostiumy: Ewa Dopierała

Obsada:
Zoe - Anna Kadulska
Alex - Andrzej Dopierała
Adam - Dariusz Wiktorowicz

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Anna Kadulska, Andrzej Dopierała, Dariusz Wiktorowicz

O artyście

"Psiunio" to przewrotna komedia dla wszystkich miłośników psów, ale także niezła zabawa dla tych, którzy ich nie lubią To przedstawienie również dla tych, którzy pozostają w związku międzyludzkim albo zamierzają w taki związek wstąpić. Błyskotliwe dialogi i precyzyjnie zarysowane postaci, są gwarancją 80 minut dobrej zabawy z nutą refleksji. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu