2023-03-24 - Koncert Pull The Wire, The Bill, Chronic Insomnia - 154678 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Pull The Wire, The Bill, Chronic Insomnia
Pull The Wire + The Bill + Chronic Insomnia

Kiedy: 2023-03-24, godzina 20:00:00
Gdzie: Kraków, Klub Gwarek, Reymonta 17
Bilety od: 55zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

The Bill - powstał w 1986r w Pionkach z inicjatywy Kefira i Skóry. Pierwsze lata działalności, to głównie próby, koncerty na lokalnych scenach i... częste zmiany składu. 


Pull The Wire - jest obecny na polskiej scenie rockowej od 15. lat. Szerszej publice dał się poznać w 2012 roku po premierze teledysku do utworu "Kapslami w niebo", który podbił Internet i stał się nieoficjalnym hymnem picia piwa w plenerze". 


Chronic Insomnia - to zespół rockowych kontrastów założony w 2021 roku w Krakowie. Zespół wykonuje znany covery w klimacie alternative/ pop-punk oraz autorskie piosenki. Świetny kontakt z publicznością, moc niezwykłej energii oraz ogromną dynamikę podczas każdego koncertu, to jest najważniejsze w muzyce Chronic Insomnia.

Bilety do nabycia na: tej stronie

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią: Pull The Wire, The Bill, Chronic Insomnia

O artyście

The Bill - powstał w 1986r w Pionkach z inicjatywy Kefira i Skóry. Pierwsze lata działalności, to głównie próby, koncerty na lokalnych scenach i...częste zmiany składu. Pull The Wire - jest obecny na polskiej scenie rockowej od 15. lat. Szerszej publice dał się poznać w 2012 roku po premierze teledysku do utworu "Kapslami w niebo", który podbił Internet i stał się nieoficjalnym hymnem picia piwa w plenerze". Chronic Insomnia - to zespół rockowych kontrastów założony w 2021 roku w Krakowie. Zespół wykonuje znany covery w klimacie Alternative / Pop-Punk oraz autorskie piosenki. Świetny kontakt z publicznością, moc niezwykłej energii oraz ogromną dynamikę podczas każdego koncertu, to jest najważniejsze w muzyce Chronic Insomnia. Bilety do nabycia na:

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu