2023-09-29 - Film Rejects - 209619 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńFilm - Rejects
Rejects (2D/oryginalny)

Plakat Rejects 209619
Kiedy: 2023-09-29, godzina 19:00:00
Gdzie: Włoszczowa, Duża sala, Wiśniowa 19
Bilety od: 17.00zł

Kup Bilety do kina Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Już 29 września w Kinie "Muza" we Włoszczowie odbędzie się projekcja audio-musicalu Rejects autorstwa Maro, jednego z twórców muzyki do gry Cyberpunk 2077.
WSTĘP WOLNY
START 19:00!

Rejects to futurystyczny projekt fabularnie osadzony w fikcyjnym świecie równoległym do znanej nam rzeczywistości. Warunkiem do przeżycia w nim jest ciągła walka. Od pierwszej, aż do ostatniej pozycji na płycie, album tworzy spójną historię, przedstawioną w formie słuchowiska o nowoczesnej formie. Jako pomocnik szmuglera Maro wyruszamy z nim w podróż i pełnimy rolę jego asystenta, napotykając przy tym różnych bohaterów, w których wcielili się zaproszeni na projekt artyści.

Na płycie pojawiają się m.in. takie legendy rapu jak Ghostface Killah, Raekwon, Cappadonna, Killa Priest i Kool Keith.
"Rejects" jest opowieścią zabierającą słuchacza w inny, aczkolwiek podobny do naszego wymiar alternatywnej rzeczywistości. Przez kilka lat udoskonalałem tę historię pod względem muzycznym, jak i fabularnym. Musical jest dość eklektyczny z pozoru, ale gdzieś głębiej składa się on w jedną całość. Moim celem było to, żeby zarówno warstwa muzyczna, fabularna, jak i niezwykle ważna warstwa graficzna, obrazowały odbiorcy moje uniwersum. Ten album jest zbiorem moich fascynacji filmami, książkami, muzyką na których się wychowałem. - tak "Rejects" opisuje Maro - autor projektu.

Oprócz prezentacji albumu w formie słuchowiska przeplatanego teledyskami i animacjami, zaplanowane jest również spotkanie autorskie z Maro.

Dom Kultury we Włoszczowie, Kino Muza
29.09.2023
godz. 19:00 projekcja Rejects
godz. 20:00 spotkanie z Maro

Kup Bilety do kina Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią:

Plakat Rejects 209619

O artyście

Kup Bilety do kina Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu