2024-03-06 - Spektakl Rubinowe Gody - 262809 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Rubinowe Gody
Niewąska komedia teatralna!

Plakat Rubinowe Gody 262809
Kiedy: 2024-03-06, godzina 19:00:00
Gdzie: Hajnówka, Hajnowski Dom Kultury, ul. Tamary Sołoniewicz 4
Bilety od: 90zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności.  Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy?  I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa? 
"Rubinowe gody" to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.   
Występują wymiennie: DOROTA NOWAKOWSKA / MARIA CIUNELISANDRZEJ BEYA-ZABORSKI PAWEŁ FERENS / MARCIN TRZĘSOWSKI / PATRYK CZERNIEJEWSKISŁAWOMIR DOLINIEC / MACIEJ ZUCHOWICZ   
Scenariusz i reżyseria: KRZYSZTOF KĘDZIORA   Produkcja: KAMILA KĘDZIORA - AGENCJA KREATYWNACzas trwania: 135 min. (jedna przerwa)


Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Dorota Nowakowska, Miaria Ciunelis, Andrzej Beya-Zaborski, Paweł Ferens

Plakat Rubinowe Gody 262809

O artyście

Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu. Nie znają jednak praktycznego znaczenia słowa "luksus", co powoduje choćby problem z dostaniem się do pokoju, czy awersję do egzotycznego - jak na ich gusta - menu w tutejszej restauracji. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie gość spod łóżka (świeżo upieczony minister, który znalazł się w bardzo niezręcznej dla siebie sytuacji) oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Premier wzywa ministra-elekta do siebie, ten nie może się ujawnić w obawie przed skandalem (w opinii publicznej słynie bowiem jako człowiek moralnie nieskazitelny), starsi państwo zaczynają przebudowywać swoje życie (również jego sferę erotyczną) na nowo, a portier Danny (Daniel, tylko tak go koledzy zdrabniają) najchętniej zamieniłby trójkąt w czworokąt. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu