2023-04-16 - Spektakl Seks dla opornych - Teatr TeTaTeT - 154265 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Seks dla opornych - Teatr TeTaTeT
Komedia

Kiedy: 2023-04-16, godzina 16:00:00
Gdzie: Kielce, Kieleckie Centrum Kultury - Scena Kameralna, Plac Stanisława Moniuszki 2b
Bilety od: 65zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

On i Ona - Karol i Barbara, związek z blisko trzydziestoletnim stażem. Zwyczajne, niczym niewyróżniające się małżeństwo wiodące spokojne i ustatkowane życie. Dotąd nie było ich stać raczej na żadne większe szaleństwo. Aż do pewnej chwili, gdy Ona uświadamia sobie, że czas najwyższy ożywić ich związek i obudzić dawne pożądanie. Opuszczają więc swoje przytulne gniazdko i wyruszają spędzić kilka namiętnych dni tylko we dwoje...


To nieco gorzki, ale jednocześnie zabawny tekst o małżeńskich przygodach. Komedia, która trafnie obrazuje męskie i damskie punkty widzenia, pragnienia, a także wyobrażenia o nich samych. 


Reżyseria: Marek Kępiński
Scenografia: Joanna Biskup-Brykczyńska


Obsada:

Barbara: Teresa Bielińska / Ewa Pająk

Karol: Mirosław Bieliński / Jacek Mąka (Teatr im. S. Żeromskiego w Kielcach)


Spektakl adresowany jest do widzów dorosłych!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Teresa Bielińska/Ewa Pająk, Mirosław Bieliński/Jacek Mąka

O artyście

On i Ona - Karol i Barbara, związek z blisko trzydziestoletnim stażem. Zwyczajne, niczym niewyróżniające się małżeństwo wiodące spokojne i ustatkowane życie. Dotąd nie było ich stać raczej na żadne większe szaleństwo. Aż do pewnej chwili, gdy Ona uświadamia sobie, że czas najwyższy ożywić ich związek i obudzić dawne pożądanie. Opuszczają więc swoje przytulne gniazdko i wyruszają spędzić kilka namiętnych dni tylko we dwoje. To nieco gorzki, ale jednocześnie zabawny tekst o małżeńskich przygodach. Komedia, która trafnie obrazuje męskie i damskie punkty widzenia, pragnienia, a także wyobrażenia o nich samych. Spektakl adresowany jest do widzów dorosłych. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu