2024-01-21 - Spektakl Sklep z facetami - 230221 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Sklep z facetami
Komedia teatralna

Plakat Sklep z facetami 230221
Kiedy: 2024-01-21, godzina 18:00:00
Gdzie: Żnin, Żniński Dom Kultury, ul. Pocztowa 15
Bilety od: 80zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Gdy Marzena świętuje trzydzieste dziewiąte urodziny jej wieloletni partner oświadcza, że odchodzi. Świat Marzeny ległby w gruzach, ale natychmiast otrzymuje ona wsparcie swojej młodszej siostry. Danka, przebojowa studentka jest na bieżąco z romantycznymi relacjami i wie co robić by się dobrze bawić. Zabiera Marzenę do "sklepu z facetami". Życie Marzeny zmienia się diametralnie. Wokół niej pojawiają się coraz bardziej interesujący mężczyźni. Czy w wieku lat niemal czterdziestu da się zacząć życie od nowa? Czy Krzysztof wróci? A może Marzena odnajdzie nową upragnioną miłość? 


Obsada: Patrycja Szczepanowska, Olga Jankowska / Katarzyna Chorzępa / Sonia Jachymiak, Marcin Piętowski / Piotr Wątroba.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Patrycja Szczepanowska, Olga Jankowska, Katarzyna Chorzępa, Sonia Jachymiak, Marcin Piętowski

Plakat Sklep z facetami 230221

O artyście

Gdy Marzena świętuje trzydzieste dziewiąte urodziny jej wieloletni partner oświadcza, że odchodzi. Świat Marzeny ległby w gruzach, ale natychmiast otrzymuje ona wsparcie swojej młodszej siostry. Danka, przebojowa studentka jest na bieżąco z romantycznymi relacjami i wie co robić by się dobrze bawić. Zabiera Marzenę do "sklepu z facetami". Życie Marzeny zmienia się diametralnie. Wokół niej pojawiają się coraz bardziej interesujący mężczyźni. Czy w wieku lat niemal czterdziestu da się zacząć życie od nowa? Czy Krzysztof wróci? A może Marzena odnajdzie nową upragnioną miłość? Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu