2023-07-07 - Spektakl Skok w bok - 155021 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Skok w bok
Reżyseria: Andrzej Rozhin

Kiedy: 2023-07-07, godzina 19:00:00
Gdzie: Warszawa, Teatr Capitol, ul. Marszałkowska 115
Bilety od: 124zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać... Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec - najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?

Komedia "Skok w bok", autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz w RPA. Teraz pora na Polskę!

Reżyseria: Andrzej Rozhin
Przekład: Klaudyna Rozhin
Kostiumy: Ewa Kochańska
Scenografia: Joanna Pielat-Rusinkiewicz
Muzyka: Waldemar Król

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Dorota Chotecka, Jacek Kopczyński, Robert Wabich, Joanna Moro, Magda Wróbel i inni

O artyście

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu