2023-12-26 - Film Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu - 230569 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńFilm - Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu
Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu (2D/napisy)

Plakat Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu 230569
Kiedy: 2023-12-26, godzina 17:00:00
Gdzie: Świecie, Sala Widowiskowa Centrum Kultury w Świeciu, ul Wojska Polskiego 139
Bilety od: 40.00zł

Kup Bilety do kina Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Mamy dla Ciebie zupełnie nowy świąteczny koncert maestra André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa! Zrób sobie i swoim bliskim niezapomniany prezent i kup bilety do kina na absolutnie oszałamiające „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”!
Co roku maestro organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów. Co w tym roku zaoferuje nam nasz ukochany holenderski król walca?
Tym razem André zwraca się do swoich widzów kinowych tymi słowami: „Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Przyłączcie się do naszej zabawy, pełnej radosnej muzyki, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!”.

Kup Bilety do kina Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią:

Plakat Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu 230569

O artyście

Kup Bilety do kina Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu