2023-12-15 - Spektakl Sonia Bohosiewicz "Domówka" w Forcie Borek - 231107 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Sonia Bohosiewicz "Domówka" w Forcie Borek

Plakat Sonia Bohosiewicz
Kiedy: 2023-12-15, godzina 19:00:00
Gdzie: Kraków, Fort Borek, ul. Forteczna 146
Bilety od: 80.00zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Domówka z Sonią Bohosiewicz w Forcie Borek!

Pełna śmiechu, dystansu i odrobiny nostalgii podróż do czasów PRL-u, okraszona największymi przebojami w historii polskiej piosenki. A wszystko to w wykonaniu wybitnej polskiej aktorki i w niestandardowej formule – łączącej elementy spektaklu teatralnego, stand-upu, śpiewu i improwizacji. Fort Borek – filia Centrum Kultury Podgórza (ul. Forteczna 146), zaprasza 15 grudnia 2023 (piątek), o godz. 19.00 na komedię koncertową Soni Bohosiewicz zatytułowaną „Domówka”. Bilety na wydarzenie już w sprzedaży.

Sonia Bohosiewicz – w przypadku tego projektu będąca jednocześnie autorką scenariusza, reżyserką, aktorką i piosenkarką – zaprasza widzów na spotkanie pełne zabawnych anegdot, wzruszeń i opowieści o pierwszych lekcjach życia. „Domówka” to lekka, a zarazem osobista podróż aktorki do czasów PRL-u oraz największych przebojów w historii polskiej piosenki. Spektakl przywołuje atmosferę typowej polskiej domówki sprzed lat – spotkania towarzyskiego, którego integralnym element były śpiew, taniec i spora dawka humoru. W trakcie sztuki Bohosiewicz piecze ciasto w prodiżu, a publiczność śpiewa razem z nią takie hity jak: „W moim magicznym domu”, „Małgośka”, „Niech żyje bal”, „Jesteś lekiem na całe zło”, czy „Nie było ciebie tyle lat” i „Nie żałuję”.

Bilety na wydarzenie – w cenie: 100 zł (normalny)/80 zł (dla posiadaczy Karty Podgórze w Kulturze lub Karty Seniora CKP) – do nabycia online lub osobiście, w biurze Fortu Borek.

Sonia Bohosiewicz – polska aktorka, artystka kabaretowa i piosenkarka. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Wraz z ukończeniem studiów zaczęła grać większe role filmowe, równocześnie nadal pracując na scenie teatralnej.

Wystąpiła w wielu filmach i serialach w których pokazała, że sprawdza się zarówno w rolach dramatycznych jak i komediowych. Popularność dały jej role w serialu TVN „Usta Usta” i filmach „Wojna polsko-ruska”, „Excentrycy”, czyli po słonecznej stronie ulicy”, „Syberiada polska”, „Inni ludzie”, czy w tegorocznym polskim kandydacie do Oscara, filmie „Chłopi”. Można ją zobaczyć na scenach całej Polski w jej spektaklu „Domówka” i koncercie „10 sekretów Marilyn Monroe”. W 2019 roku ukazała się jej książka „Leniwa Żona”, z autorskimi przepisami kulinarnymi. *

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią:

Plakat Sonia Bohosiewicz

O artyście

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu