2022-05-22 - Spektakl Spektakl "Boski Elwiro" w WCK Falenica - 69655 - Portal kapele.net

Spektakl - Spektakl "Boski Elwiro" w WCK Falenica

Kiedy: 2022-05-22, godzina 18:00:00
Gdzie: Warszawa, Falenica sala widowiskowa, Walcownicza 2
Bilety od: 0.00zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Przedstawienie odbędzie się w WCK Filia Falenica, ul. Walcownicza 2
Arkadiusz Głogowski, zamieszkały w sąsiedztwie ?Brzegów? Andriollego, zafascynowany szeroką działalnością wizjonera i artysty , postanowił zrobić o nim spektakl. Zaprosił do współpracy Bożennę Abratowską, która napisała scenariusz sztuki. Akcja dramatu rozgrywa się w roku 1885. Elwiro i Natalia mieszkają już w Brzegach, ale jeszcze na chwilę wracają do swojego dworku ?Stasinów?, gdzie następują wydarzenia zmieniające ich dalsze losy?
Kiedy myślimy o Michale Elwiro Andriollim i jego twórczości , to przywołujemy w swojej pamięci ilustracje do Pana Tadeusza lub styl architektoniczny drewnianych przedwojennych willi i na tym nasza wiedza o artyście się właściwie kończy.
Autor: Bożena Abratowska, reżyseria i inscenizacja ? Arkadiusz Głogowski, muzyka ? Filip Matuszewski (fortepian) i Weronika Kwiek (skrzypce) Występują: Kinga i Arkadiusz Głogowscy, Maurycy Wolf i Stanisław Górka. Pomysłodawcą sztuki o Andriollim jest Arkadiusz Głogowski. Aktor (absolwent PWSFTviT w Łodzi -Filmówka) , reżyser, założyciel i dyrektor Teatru Grot w Józefowie.
Wejściówki do odbioru:

  • on-line i w kasie WCK Filia Falenica, ul. Walcownicza 2

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią:

O artyście

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu