2022-07-29 - Koncert Spięty / ORGANEK - V Ełcki Festiwal Literatury i Muzyki "Ełk Będzie Czytane" - 79148 - Portal kapele.net

Koncert - Spięty / ORGANEK - V Ełcki Festiwal Literatury i Muzyki "Ełk Będzie Czytane"

Kiedy: 2022-07-29, godzina 20:00:00
Gdzie: Ełk, Amfiteatr, ul. Wojska Polskiego 47
Bilety od: 0.00zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

W ramach V Ełckiego Festiwalu Literatury i Muzyki ?Ełk, Będzie Czytane? wystąpią Spięty i Organek! Hubert ?Spięty? Dobaczewski, wokalista, gitarzysta i lider Lao Che, tym razem prezentuje swoją solową odsłonę. Kwintesencją najnowszej płyty artysty, o enigmatycznym tytule ?Black Mental?, jest mroczny układ manipulacji jednostką i społecznością, ucieczką od wolności w nieświadome, ale dobrowolne realizowanie celów manipulatora. Album dotyka tematu systemu starego jak świat, który chcąc nie chcąc wciąż wpycha nam się przez okno. Zdumiewa i oburza w rodzimym i globalnym wydaniu.

Tomasz Organek ? muzyk, wokalista, prozaik. Ukończył filologię angielską na UMK w Toruniu, studiował na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV oraz Stowarzyszenia Autorów ZAiKS. Lider i założyciel grupy ?RGANEK. Laureat czterech Fryderyków, laureat nagrody ?Mistrz Mowy Polskiej VOX POPULI? oraz wielu prestiżowych nagród. Dyrektor muzyczny cyklu Męskie Granie w latach 2016, 2017. Autor tekstów piosenek, opowiadań, felietonów oraz powieści pt. Teoria Opanowywania Trwogi (W.A.B.)

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu