2024-11-24 - Spektakl Spoko Loko - 341977 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Spoko Loko
Spoko Loko - koncert dla dzieci

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Spoko Loko 341977
Kiedy: 2024-11-24, godzina 16:00:00
Gdzie: Kraków, Klub Gwarek, Reymonta 17
Bilety od: 55zł

Kup Bilety do teatru
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Spoko Loko, czyli szalone trio, powraca na scenę z nowymi piosenkami! Przygotowali wyjątkowe, godzinne show, podczas którego dzieci będą mogły tańczyć i śpiewać razem z zespołem. Zaśpiewane zostaną klasyki, takie jak "Tańce Połamańce", "Ciu ciu ła" i "Ciała kształt", ale również nowe hity, takie jak "Idziemy przez dżunglę" i "Głowa, ramiona". Podczas koncertu nie zabraknie baniek mydlanych, zagadek i innych niespodzianek, które na razie pozostaną tajemnicą! Spoko Loko to Kasia, Karolina i Mateusz, którzy na swoim kanale YouTube zgromadzili już kilkadziesiąt milionów wyświetleń. Opinie zadowolonych rodziców mówią same za siebie - dołączcie do nas i dajcie się porwać w zwariowany świat Spoko Loko! Po koncercie będzie również szansa na zrobienie zdjęć z zespołem.

* Dzieci do lat 2 wstęp bezpłatny (dziecko na kolanach rodziców).
** Bilet ulgowy przeznaczony jest dla dziecka od ukończenia 2 roku życia.
*** Bilet normalny przeznaczony jest dla opiekuna.
**** Dziecko z orzeczeniem o niepełnosprawności - wstęp bezpłatny / Prosimy o kontakt z organizatorem przed zakupem biletów - spoko.loko.muzyka@gmail.com.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Spoko Loko

Plakat Spoko Loko 341977

O artyście

Spoko Loko to zespół z Wrocławia śpiewający skoczne piosenki dla dzieci. Godzinne show ma charakter interaktywny, gdzie najmłodsi widzowie razem z zespołem tańczą i śpiewają. Podczas koncertu usłyszymy 10 najnowszych piosenek: m.in "Ciu Ciu ła", "Kubeczek", " A ram sam sam". Nasi najmłodsi Melomani będą mieli okazję śpiewać wspólnie z wykonawcami, a także nauczyć się wielu nowych piosenek. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu