2023-10-15 - Spektakl Sposób na blondynkę - 210098 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Sposób na blondynkę
Spektakl komediowy SPOSÓB NA BLONDYNKĘ

Plakat Sposób na blondynkę 210098
Kiedy: 2023-10-15, godzina 19:00:00
Gdzie: Ciechocinek, Teatr Letni, ul. Kopernika 3
Bilety od: 80zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

W ramach 24. Ogólnopolskich Spotkań Teatralnych w Ciechocinku na deskach Teatru Letniego będziecie mogli Państwo PREMIEROWO obejrzeć komedię "Sposób na blondynkę".


Portal randkowy to czasem jedyna możliwość, żeby zmienić swoje życie. Na lepsze lub na gorsze, bo zarówno w realnym życiu jak w Internecie - kiedy się gra, można albo wszystko wygrać, albo przegrać. Małżeństwo Normy i Czarka trwa wyłącznie z powodu wspólnych kredytów. Pewnego dnia, przy ich barze, ktoś przebija opony w nowym Ferrari majętnego Zygmunta, który jedzie do swojej posesji w Oazie dla Milionerów. Zygmunt nie lubi ludzi i niewiele o nich wie, za to Czarek, jako wytrawny podrywacz, wie o innych wszystko. Kto na kogo czyha?

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Nieśpielak, Biedrzyńska, Jamróz, Milowicz, Dziurman, Rozenek, Pietrzak, Ciachorowski, Taraszkiewicz

Plakat Sposób na blondynkę 210098

O artyście

Portal randkowy to czasem jedyna możliwość, żeby zmienić swoje życie. Na lepsze lub na gorsze, bo zarówno w realnym życiu jak w Internecie - kiedy się gra, można albo wszystko wygrać, albo przegrać. Małżeństwo Normy i Czarka trwa wyłącznie z powodu wspólnych kredytów. Pewnego dnia, przy ich barze, ktoś przebija opony w nowym Ferrari majętnego Zygmunta, który jedzie do swojej posesji w Oazie dla Milionerów. Zygmunt nie lubi ludzi i niewiele o nich wie, za to Czarek, jako wytrawny podrywacz, wie o innych wszystko. Kto na kogo czyha? Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu