2024-07-04 - Standup Stand-up: Adam Van Bendler Program "Ultimatum" - 331021 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Stand-up: Adam Van Bendler Program "Ultimatum"
Adam Van Bendler z nowym programem "Ultimatum"

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Stand-up: Adam Van Bendler Program
Kiedy: 2024-07-04, godzina 19:00:00
Gdzie: Rumia, Scena MDK Rumia - Galeria Rumia, Ul. Sabata 1
Bilety od: 90zł

Kup Bilety na standup
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Już 4 lipca w Rumi wystąpi Adam Van Bendler ze swoim nowym programem "Ultimatum". 


Nowy program Van Bendlera wjeżdża na salony! Szczęśliwie, jest on dla ludzi, zarówno w każdym, jak i w żadnym wieku. Bez względu na płeć, rasę czy stan licznika wody. Będzie to podróż przez rwącą rzekę durnoty, leciwą tratewką, zbitą z tematów ważnych i niepoważnych. W tym przyciasnym, trącącym pawiem i gilem, kapoczku z wikliny, doglądać będziemy brzegu, niczym ostatniej puenty na koniec tego zwariowanego show. Klasycznie, poruszymy problemy, od których uciec nie sposób. Nooo ok, chyba, że ma się immunitet poselski, 50 w bicepsie, 300 w udzie i 400 w ogonie. Wtedy jesteś Tyranozaurem. I wtedy to ty jesteś problemem. No chyba, że nie jesz mięsa. Wtedy jesteś "hooy nie tireks" - jak mówią Treiceratopsy na dzielni. Kogo w ogóle obchodzi zdanie Triceratopsów? No, nie ważne. Anyway... zapraszamy na "ULTIMATUM"! 


Start 19:00 

Bramy 18:30 

Bilety: 90 PLN 


* Całkowity zakaz nagrywania występu w formie audio i video. Osoby nagrywające, będą wypraszane z sali i zostaną wobec nich wyciągane konsekwencje prawne za naruszanie praw autorskich. 

* Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osoby zakłócającej przebieg wydarzenia, bez możliwości zwrotu za bilety.

 * Kupując bilet akceptujesz powyższe warunki. Do zobaczenia!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Stand-up Adam Van Bendler

Plakat Stand-up: Adam Van Bendler Program

O artyście

W nowym programie Adama, między innymi o wszystkich pokusach i skutkach pracy komika w polskim show biznesie. Emocjonalna kolejka górska w której ostatni wagonik złowrogo piszczy a operator chyba zapomniał, że przejażdżka jeszcze się nie skończyła, zostawiając na górze krzyczących ludzi. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu