2024-04-14 - Standup Stand-up: Bartek Walos, Cezary Jurkiewicz, Cezary Ponttefski - 263077 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Stand-up: Bartek Walos, Cezary Jurkiewicz, Cezary Ponttefski
Bartek Walos - nagranie materiału "Tanio i porządnie" feat. Jurkiewicz i Ponttefski

Plakat Stand-up: Bartek Walos, Cezary Jurkiewicz, Cezary Ponttefski 263077
Kiedy: 2024-04-14, godzina 20:00:00
Gdzie: Łódź, KIJ, ul. Jaracza 45
Bilety od: 50zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Siemano, z tej strony Bartek Walos, zapraszam na nagranie mojego ostatniego materiału "Tanio i Porządnie" w łódzkim lokalu Kij. Pomysł na ten wieczór nagrywkowy jest prosty: znakomici goście w osobach Cezarego Jurkiewicza i Cezarego Ponteffskiego (niewykluczone, że pojawi się ktoś jeszcze, kto wie) wychodzą i dają kawał dobrego stand-upowego show w formule krótkometrażowej, a potem wychodzę ja i robię to samo w formule bardziej pełnometrażowej. Ciasno, piwnica, kręcenie beki bez udziwnień i sto procent szans na wyłapanie jakichś zarazków drogą kropelkową. Jak za starych dobrych czasów. I wszystko się będzie nagrywać. Tak to widzę.

"Tanio i porządnie" to owoc twórczej mobilizacji oraz kilku miesięcy świadczenia jakościowych usług komediowych w przystępnej cenie i towarzyszących im badań focusowych na mieszkańcach większych i mniejszych polskich ośrodków. Będzie o wysiłku, obecnie obowiązujących trendach wychowawczych i popularnych zamiennikach dzieciorów. Otrzemy się też o zagadnienia popularnonaukowe, kwestie porządku w głowie i własnych gratach, a nawet o tematy ostateczne. I o coś tam jeszcze na pewno, ale teraz nie mogę sobie przypomnieć, o co. Ale 14 kwietnia będę wszystko elegancko pamiętał. Będą państwo zadowoleni. 

* Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.
* Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.
* Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.
* Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.
* Wydarzenie będzie nagrywane.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Bartek Walos, Cezary Jurkiewicz, Cezary Ponttefski

Plakat Stand-up: Bartek Walos, Cezary Jurkiewicz, Cezary Ponttefski 263077

O artyście

Bartek Walos - członek Stand-up Polska, niestrudzony nurek w głębokiej części basenu popkultury i absolutnie sympatyczny człowiek. Cezary Jurkiewicz - komik, tekściarz, scenopisarz i hipohondryk z bardzo wnikliwym podejściem do problemów otaczającego nas świata. W swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę, wciągając nas w czarną otchłań beznadziei, zmarnowanych okazji i zatrutą zazdrością podejrzliwości. Cezary Ponttefski - człowiek, o którym nie sposób powiedzieć kiedy przekroczył barierę żartu. Nieco przygaszony, co może zmylić ludzi, którzy pozwolą sobie na myślenie, że to będzie powolna komedia. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu