2024-06-14 - Standup Stand-up: Kuba Dąbrowski - 319377 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Stand-up: Kuba Dąbrowski
Kuba Dąbrowski z nowym programem "Bez przekleństw"

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Stand-up: Kuba Dąbrowski 319377
Kiedy: 2024-06-14, godzina 19:00:00
Gdzie: Czarna Dąbrówka, Gminne Centrum Kultury i Biblioteka, ul. Bytowska 10
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na standup
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

"Bez przekleństw" - tak nazwałem mój nowy program komediowy, gdyż w całym moim występie nie pojawi się ani jedno słowo powszechnie uważane za wulgarne. W poprzednich programach dostawałem komentarze w różnych serwisach społecznościowych tj. "a po co tyle przekleństw?", "no i to jest polski stand up- rzuci kilkoma wulgaryzmami i myśli, że jest śmieszny". Postanowiłem z tym nie walczyć, tylko wyjść naprzeciw oczekiwaniom widzów. Nie będę ukrywał, że nie było łatwo skomponować cały program tak, żeby ani razu nie przekląć i to jest super wyzwanie. Co Was czeka w moim występie? Żarty, przede wszystkim żarty. Pojawią się takie, które będą przyjazne i dla starych i dla młodych. Pojawi się trochę ostrości i kontrowersji. Jednego jestem pewien, wyjdziecie z uśmiechem na twarzy, a o to przecież chodzi. Jak może wyglądać stand-up bez przekleństw? Przyjdźcie i sprawdźcie sami !


Kuba Dąbrowski - mieszka w Gdańsku, pochodzi z Podkońc. Obserwuje wszystkich i wszystko, zapamiętuje, potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Preferuje raczej grzeczne żarty, chociaż coś czasem wrzuci obleśnego, sprośnego, nietaktownego, robaczywego. Finalista III edycji Antrakt Stand Up Festiwal.


Bilety w cenie 40 zł.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Kuba Dąbrowski

Plakat Stand-up: Kuba Dąbrowski 319377

O artyście

Kuba Dąbrowski - mieszka w Gdańsku, pochodzi z Podkońc. Obserwuje wszystkich i wszystko, zapamiętuje, potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Preferuje raczej grzeczne żarty, chociaż coś czasem wrzuci obleśnego, sprośnego, nietaktownego, robaczywego. Finalista III edycji Antrakt Stand Up Festiwal. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu