2023-10-27 - Standup Stand-up: Maciek Adamczyk - 210102 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Stand-up: Maciek Adamczyk
Stand-up / Włocławek / Maciek Adamczyk / 27.10.2023 / g.19:00

Plakat Stand-up: Maciek Adamczyk 210102
Kiedy: 2023-10-27, godzina 19:00:00
Gdzie: Włocławek, Cegielnia Pub, Kościuszki 7
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Maciek Adamczyk wystąpi w programie "Szmery, bajery, pompki, rowery".


Manager cisnął, bym wymyślił nazwę wydarzenia. "Dawaj, trzeba zrobić grafikę". "Dawaj, mało czasu", "Dawaj", "Hej", "Hej", "Hej", "Hej", "Hej", "Hej", "Hej", "Hej", "Hej". Telefon tylko PIM, PIM, PIM, PIM, PIM. Dzieci się drą, z garnka kipi, kurier do drzwi dzwoni, jebla idzie dostać. Odpisałem "Szmery bajery pompki rowery i daj mi spokój".

Na szczęście nie nazwał wydarzenia "Szmery bajery pompki rowery i daj mi spokój". Nazwał dobrze, Wam się spodobało i dzięki temu mam tytuł nowego programu. Teraz musicie przyjść i zobaczyć co się pod tym tytułem kryje.

PS. Nic o dzieciach. Nic o kuchni. Dzieci w kuchni? Kto wie...

Bilety 40 zł.

*Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione. 

*Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo wyproszenia przeszkadzającej osoby, bez możliwości zwrotu za bilety. 

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Maciek Adamczyk

Plakat Stand-up: Maciek Adamczyk 210102

O artyście

"Szmery, bajery, pompki, rowery". Manager cisnął, bym wymyślił nazwę wydarzenia. "Dawaj, trzeba zrobić grafikę". "Dawaj, mało czasu", "Dawaj", "Hej", "Hej", "Hej", "Hej", "Hej", "Hej", "Hej", "Hej", "Hej". Telefon tylko PIM, PIM, PIM, PIM, PIM. Dzieci się drą, z garnka kipi, kurier do drzwi dzwoni, jebla idzie dostać. Odpisałem "Szmery bajery pompki rowery i daj mi spokój". Na szczęście nie nazwał wydarzenia "Szmery bajery pompki rowery i daj mi spokój". Nazwał dobrze, Wam się spodobało i dzięki temu mam tytuł nowego programu. Teraz musicie przyjść i zobaczyć co się pod tym tytułem kryje. PS. Nic o dzieciach. Nic o kuchni. Dzieci w kuchni? Kto wie... Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu