2024-03-11 - Standup Stand-up No Limits prezentuje - 263061 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Stand-up No Limits prezentuje
Teleturniej "Roast Me"

Plakat Stand-up No Limits prezentuje 263061
Kiedy: 2024-03-11, godzina 19:00:00
Gdzie: Warszawa, Klub Komediowy Puenta, Kolejowa 8/10
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Teleturniej "Roast Me". Czas na rozrywkę najwyższego rzędu, nowej generacji i wbrew wszelkim oczekiwaniom czyli obrażanie ludzi na podstawie powierzchownych cech. Tak, wykuty w kuźni legendarnego "Stand-up Online" Absolutnie Oryginalny (TM) format doczekał się należytej realizacji. Prowadzący Bartosz Zalewski zaprasza trójkę gości i gościń, którzy na wyścigi będą dostarczać zjadliwych komentarzy na temat nadesłanych przez uczestników wizerunków. Ale nic nie będzie takie jak się zdaje, bo na drodze do upragnionego złota stanie ich własna przeszłość, konieczność obcowania z realnymi efektami własnej złośliwości, no i czas, bo nie mamy całego dnia. W 40 minut jeden odcinek ma się zamknąć.


A teraz najlepsze: Do tego przełomowego nagrania potrzebujemy CIEBIE! To znaczy ciebie, nie wiem po co caps lockiem zapisane. Możesz zapisać się złotymi zgłoskami w historii polskiego trajhardyzmu poprzez zjawienie się na żywo, udostępnienie swojego zabawnego zdjęcia, wymyślenie dobrego tekstu lub osobiste sprawdzenie odporności na zaczepki. Gwarantujemy dobrą zabawę, przyjemną atmosferę i pracę w starym, zwijającym się zespole.
Zapraszamy!
"Roast Me to legenda od startu, ja Cię kręcę, jak żyłem bez niego to nie wiem" jakiś koleś, taką mamy nadzieję.
Udział wezmą:Paulina PotockaMieszko MinkiewiczRyszard MazurFilip PuzyrMarta KarbownikJasiek Borkowski
* Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.* Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.* Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.* Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.* Pojawienie się na wydarzeniu po planowanej godzinie startu oznacza brak gwarancji numeru miejsca z biletu. Można będzie zająć miejsce wskazane przez obsługę lub dowolne wolne miejsce na sali.* Wydarzenie będzie rejestrowane - biorąc udział w wydarzeniu zgadzasz się na udostępnianie wizerunku przez spółkę Agencja Stand-up Comedy oraz podmioty współpracujące.
Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Stand-uperzy

Plakat Stand-up No Limits prezentuje 263061

O artyście

Baza najlepszych komików w Polsce. Naszą misją jest rozpowszechnianie kultury stand-up. Organizujemy występy dla różnych komików łącząc na jednej scenie różne style i różne grupy Stand-uperskie. Nasze występy to wybuchowa mieszanka osobowości scenicznych, której nie zobaczysz na innych Stand-upach! Zapraszamy na SHOW! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu