2023-10-11 - Standup Stand-up Open Mic - 210083 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Stand-up Open Mic
Open Mic w KIJu

Plakat Stand-up Open Mic 210083
Kiedy: 2023-10-11, godzina 19:00:00
Gdzie: Łódź, KIJ, ul. Jaracza 45
Bilety od: 13zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Zapraszamy na stand-upowy open mic do KIJa! 


Open mic to impreza podczas której komicy testują i szlifują swoje żarty. Wiele z nich to zupełnie świeże pomysły o których dalszych losach decydują reakcje widowni, więc biorąc udział w imprezie masz realny wpływ na rozwój polskiego stand-upu. Na tym wydarzeniu pojawią się zarówno znani łódzkiej publiczności komicy, jak i nowe twarze, a więc na pewno zobaczysz dużo różnorodnych styli i świeżych sposobów na rozbawienie publiczności.


Ten komediowy wieczór poprowadzi Jarek Legońkoff stand-uper, którego styl to jak najwięcej puent i jak najmniej kompromisów. O open micach wie naprawdę wiele, gdyż jest zwycięzcą wielu konkursów open micowych. Jego energiczny styl i błyskotliwe puenty sprawiają, że bardzo szybko zaskarbia sobie sympatię publiczności dzięki czemu publiczność w różnych miastach Polski właśnie jego wielokrotnie uznawała za najlepszego spośród konkurencji. Mogli też na niego głosować przez jego imię, ale uznajmy, że był najlepszy.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Występy open mic

Plakat Stand-up Open Mic 210083

O artyście

Open Mic to forma wieczoru stand-up'owego, podczas którego początkujący oraz doświadczeni komicy testują swoje żarty. Podczas wieczoru każdy może wystąpić. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu