2023-12-02 - Standup Stand-up w Indexie - 231247 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Stand-up w Indexie
Stand-up w Indexie: Filip Puzyr i goście (open-mic)

Plakat Stand-up w Indexie 231247
Kiedy: 2023-12-02, godzina 19:00:00
Gdzie: Gdańsk, INDEX Klubokawiarnia & Whisky Lounge, Polanki 66
Bilety od: 25zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Komedia na dobre powróciła do Indexu. Ruszamy z cyklem open-miców, czyli wieczorów testowania materiału. Trójmiejska scena rośnie w siłę w zastraszającym tempie, a każdy miesiąc to nowe twarze, z którymi warto się zapoznać, bo zapewne zostaną w stand-upie na dłużej. Nie zabraknie także doświadczonych komików i komiczek, którzy zapewne niejednokrotnie przemawiali do Was z ekranu smartfona, pomagając zabić czas w robocie, tramwaju, czy gdzie tam się jeszcze zabija czas.


Imprezę poprowadzi oraz przetestuje swój nowy materiał dobrze znany gdańskim fanom komedii - Filip Puzyr.


Dodatkowo w lokalu jest szamka, więc jak przyjdziecie szybciej, albo zostaniecie dłużej - można coś przegryźć. Na barze jest też dostępnych wiele rodzajów whisky, którymi z kolei można z powodzeniem raczyć się w trakcie występu.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Komicy i stand-uperzy

Plakat Stand-up w Indexie 231247

O artyście

Komedia wraca do Indexu. Ruszamy z cyklem open-miców, czyli wieczorów testowania materiału. Trójmiejska scena rośnie w siłę w zastraszającym tempie, a każdy miesiąc to nowe twarze, z którymi warto się zapoznać, bo zapewne zostaną w stand-upie na dłużej. Nie zabraknie także doświadczonych komików i komiczek, którzy zapewne niejednokrotnie przemawiali do Was z ekranu smartfona, pomagając zabić czas w robocie, tramwaju, czy gdzie tam się jeszcze zabija czas. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu